poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Lopez wystąpiła na gali Fundacji Dodgersów w Los Angeles, pomagając zebrać 3,6 miliona dolarów

Fundacja Los Angeles Dodgers obchodziła swoją szóstą – i ze względu na pandemię, pierwszą od 2019 roku – Blue Diamond Gala w czwartkową noc, z kim’s-who gwiazd sportu L.A. i headlining set z Jennifer Lopez.

Impreza, nazwana „The Party for L.A.”, zebrała rekordową sumę 3,6 miliona dolarów dla LADF, która ma na celu poprawę edukacji, opieki zdrowotnej, bezdomności i sprawiedliwości społecznej dla wszystkich Angelenos i od 1995 roku zainwestowała ponad 40 milionów dolarów w programy i dotacje dla organizacji non-profit w całym mieście. Podczas gali uhonorowano również LADF’s „Everyday Champions”, których praca w społeczności została utrudniona przez pandemię COVID-19, ale którzy byli w stanie stanąć na wysokości zadania i dokonać zmian.

Prawie cały roster Dodgers był pod ręką na wydarzenie, w tym gwiazdy Clayton Kershaw, Mookie Betts, Justin Turner i Cody Bellinger, a także menedżer Dave Roberts. W imprezie uczestniczyli również Venus Williams, właściciel kontrolujący Dodgers Mark Walter oraz właścicielka L.A. Lakers Jeanie Buss.

Mario Lopez i były Dodger Adrián González służyli jako emcees dla wieczoru, który rozpoczął się od kolacji i pre-party na zewnątrz Dodger Stadium przed przeniesieniem uroczystości na boisko. DJ D-Nice rozkręcał imprezę wewnątrz stadionu, podczas gdy goście mogli spacerować (i uderzać do baru) na boisku. Przed występem JLo, Nichol Whiteman, dyrektor generalny LADF, wziął udział w krótkim przemówieniu.

„Tegoroczna gala odzwierciedla nasz nieskończony potencjał, gdy łączymy nasze wysiłki i nalegamy na dokonanie zmian w życiu tych, którzy potrzebują nas najbardziej”, powiedziała. „Nie jest błędem, że stoimy na tym magicznym polu, tym polu marzeń, gdzie nasi Boys in Blue zdobyli mistrzostwo w 2020 roku. W tym zmieniającym życie roku pokazaliśmy światu, że jesteśmy mistrzami na boisku i poza nim. Pomogliśmy niektórym z najbardziej wrażliwych społeczności przetrwać lawinę niepewności i bólu.

Czytaj również:  Kevin Hart mówi, że nigdy nie poprowadzi Oscarów

„Dziś wieczorem honorujemy naszą wszechstronną pracę, ale także uznaliśmy osoby, które dobrowolnie wskoczyły w nieznane, przepychając się przez strach, aby pomóc Angelenos nawigować w tych trudnych czasach”, kontynuował Whiteman. „Kiedy tak wiele świata zamknęło się, ci bohaterowie wstąpili”

Walter i Buss pojawili się również na scenie, aby zlicytować pojedynkujące się pierścienie mistrzowskie z 2020 roku, zarówno od Dodgersów, jak i Lakersów, przy czym Buss obiecał: „Dzięki temu dostaniesz się do każdego klubu”.

Przez ostatnią godzinę gali, Lopez wzięła scenę na koncert godny stadionu, wykonując swoje hity wśród pięciu zmian kostiumów i wyszukanej choreografii z tuzinem tancerzy rezerwowych. Gwiazda – świeżo po wydaniu swojego dokumentu Netflix Halftime, po występie na Super Bowl w 2020 roku – przyprowadziła również jedno ze swoich dzieci do duetu.

Po tym, jak rodowita mieszkanka Bronxu drażniła się, „Wiem, że jesteśmy w L.A., ale muszę utrzymać Nowy Jork na zawsze”, z niektórymi ze swoich utworów skupionych na N.Y., Lopez powiedziała tłumowi, „To wielka noc dla was wszystkich, i wielka noc dla mnie też.”

„Powiedzieli mi, że 8.8 miliona dzieci jest poruszanych przez tę fundację każdego roku. Dajcie sobie oklaski, poklepanie po plecach”, dodała później. „Wszyscy wiemy, że dzieci przejmą ten świat i musimy się nimi opiekować, dobrze je wychowywać, uczyć jak dawać, dawać im to, czego potrzebują i pomagać sobie nawzajem. To naprawdę dlatego jesteście tu dziś wieczorem.”

Wieczór zawierał również występy z Inglewood High School Marching Band, MACES Band, a Woodcraft Rangers Mariachi i Folklorico Program z Middleton Elementary School. Gala zakończyła się imprezą po pokazie z udziałem Dodgers DJ Severe i jedzeniem z California Pizza Kitchen, Dunkin’, Melissa’s Produce, Milk Bar i In-N-Out.

Latest Posts

Nie przegap