niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

’Jeopardy!’ gospodarz Mayim Bialik: Przestańcie oceniać moją nerdowską garderobę!

Mayim Bialik hosting
Mayim Bialik jest zachwycona, że będzie gospodarzem „Jeopardy!” Getty Images

Mayim Bialik nazywa prowadzenie „Jeopardy!” „marzeniem kujona”

W sierpniu ubiegłego roku gwiazda „Teorii wielkiego podrywu” została współprowadzącą teleturniej wraz z mistrzem Kenem Jenningsem, który 23 maja skończy 48 lat.

„To niesamowite uczucie być otoczonym przez pisarzy i naukowców, którzy pracują nad stworzeniem 'Jeopardy!'” powiedziała The Post podczas Fox Upfront w Nowym Jorku. „I, tak, pracować z zawodnikami i ludźmi, którzy znają ogromną, ogromną ilość informacji, to niesamowite.”

Jedną z rzeczy, której była dziecięca gwiazda nie kocha jest uwaga skupiona na jej garderobie i wyglądzie – i chciałaby, aby mogła to ograniczyć.

„Większość mężczyzn nosi garnitury, kiedy tam idzie, więc tak,” powiedziała. „Faktem jest, że nie żyjemy w kulturze, w której mogę nosić szary garnitur, a potem niebieski, ale może w przyszłym roku zobaczymy. Myślę, że nikt nie powinien się nad tym tak bardzo zastanawiać, zwłaszcza ja.

„Jestem jedną z tych osób, które uważają, że czerwone dywany powinny mieć standardowy zestaw sukienek dla kobiet, żebyśmy nie mieli ich tak wiele. Możesz zrobić długi rękaw lub krótki rękaw – to jest to i każdy idzie do domu.”

Joey Lawrence, Cheyenne Jackson, Mayim Bialik and Christopher Rivas in
Bialik występuje również w sitcomie „Call Me Kat.”
FOX Image Collection via Getty I

46-letnia aktorka z dumą identyfikuje się jako „zarówno geek, jak i nerd” i chętnie wyjaśniła te różnice.

„Geeków zwykle kojarzy się bardziej z jak 'Star Wars’ lub 'Star Trek’ lub 'D&D’, które mam te części,” powiedziała Bialik. „A nerd jest, myślę, że moim pomysłem na dobrą zabawę jest czytanie prac naukowych. Więc jestem jakby wszystkimi tymi rzeczami, jak sądzę. W moim normalnym życiu należę do kategorii bardzo, bardzo kujonów. Zazwyczaj nie wyglądam w ten sposób. Wyglądam jak normalny kujon chodzący po ulicy.”

Rajesh Koothrappali (Kunal Nayyar), Sheldon Cooper (Jim Parsons), Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik) and Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) in
Bialik grała Amy Fowler w „The Big Bang Theory” Jest pokazana ze współpartnerami Kunal Nayyar, Jim Parsons i Johnny Galecki.
CBS via Getty Images

Bialik była wystrojona, aby promować swój serial „Call Me Kat”, który właśnie został odnowiony na trzeci sezon. W sitcomie występują również Leslie Jordan i Cheyenne Jackson.

Czytaj również:  Mark Wahlberg ujawnia, że rozbił imprezę bractwa w college'u córki Elli: "To było szalone

„To bardzo nietypowe dla programów multicamowych, że mają szansę na trzeci sezon”, podzieliła się. „Wiemy, że niewiele z nas zostało”

„Być zatrudnionym aktorem to bardzo niezwykła rzecz,” kontynuowała samotna mama dwójki. „Myślę o setkach ludzi, którzy pracują, aby nasz program był tym, czym jest i to jest każdy z naszego personelu i naszej załogi. Operatorzy kamer, stolarze, którzy zaczynają pracę o 10 w nocy, ludzie, którzy po nas sprzątają – ci ludzie mają pracę w bardzo skomplikowanej gospodarce i to czyni nas szczęśliwymi.”

Latest Posts

Nie przegap