czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Jeremy Renner ujawnia, czy powróci do MCU po powrocie do zdrowia po wypadku z pługiem śnieżnym

Jeremy Renner otwarcie mówi o tym, czy jest gotów ponownie wcielić się w rolę Hawkeye’a w Marvel Cinematic Universe.

Rozmawiał z Entertainment Tonight niedawno, ponad rok po swoim prawie śmiertelnym wypadku z pługiem śnieżnym 1 stycznia 2023 roku, o potencjalnym powrocie do The Avengers franczyza.

„Zawsze jestem gotowy”, powiedział Renner. „Będę wystarczająco silny, to na pewno. Będę gotowy.”

Aktor Mayor of Kingstown , który złamał 30 kości po tym, jak został przejechany przez ważący 14 300 funtów ratrak w swoim domu w Reno w stanie Nevada, podzielił się również tym, jak wspierają go współtwórcy MCU.

„Wszyscy ci faceci przyszli do mojego łóżka i byli ze mną przez cały ten powrót do zdrowia, więc… jeśli mnie chcą, mogą mnie mieć” – dodał. „To byłoby coś.”

W innym miejscu wywiadu Renner przedstawił aktualne informacje na temat swojego stanu zdrowia i powrotu do zdrowia.

„[Robię] prawdopodobnie 90 procent wszystkich rzeczy, które powinienem robić… Myślę, że kolejne sześć miesięcy będzie, miejmy nadzieję, bieganiem [więcej]… Muszę wyznaczyć sobie cele. Zrobię wszystko, co w mojej mocy… wszystko, czego potrzeba, aby stać się lepszym, silniejszym”, powiedział aktor The Hurt Locker. „To jednokierunkowa ulica, ten powrót do zdrowia. Reszta mojego życia to zdrowie i dobre samopoczucie. Powrót do zdrowia będzie częścią reszty mojego życia, więc nie mogę się go doczekać. Zawsze jest coś do zrobienia, aby stać się lepszym, silniejszym, szczęśliwszym, zdrowszym i na to właśnie czekam”

Dodał: „Szczerze mówiąc, trudno mi patrzeć wstecz. Ciężko mi patrzeć w przyszłość. Skupiam się na chwili obecnej i kolejnym kroku przede mną, ponieważ zawsze jest dla mnie kolejna przeszkoda.”

W zeszłym miesiącu Renner ujawnił, że powrócił do pracy nad swoim dramatem Paramount+ Mayor of Kingstown, który rozpoczął kręcenie trzeciego sezonu. „Pierwszy dzień na planie … zdenerwowany dzisiaj”, napisał wtedy na Instagramie. „Mam nadzieję, że to się uda, że uda mi się NAPRAWDĘ zrobić to dla naszej produkcji i, co ważniejsze, dla fanów.”

Czytaj również:  Billy Crystal wspomina "Kiedy Harry poznał Sally" po wizycie w Katz's Deli po raz pierwszy od czasu kręcenia filmu

Otwierając się wcześniej na temat niszczycielskiego wypadku, Renner powiedział, że próbował powstrzymać PistenBully przed uderzeniem swojego siostrzeńca, kiedy został wciągnięty pod niego.

Następnie, w wywiadzie z kwietnia 2023 r. dla ABC News’ Diane Sawyer, aktor podzielił się informacją, że musiał mieć odbudowaną klatkę piersiową za pomocą metalu, wraz z metalowymi płytkami na twarzy, aby wesprzeć oczodół i tytanowymi prętami w jednej z nóg. Była to dla niego długa droga do wyzdrowienia i przez cały rok publikował aktualizacje dla swoich fanów w mediach społecznościowych.

Latest Posts

Nie przegap