sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

John Mulaney przyznaje, że „naprawdę identyfikuje się” z walką Matthew Perry’ego z uzależnieniem

Choć John Mulaney nie znał Matthew Perry’ego osobiście, komik „naprawdę identyfikował się” z walką zmarłego aktora z uzależnieniem.

„Uzależnienie to po prostu katastrofa”, powiedział Mulaney, który w przeszłości zmagał się z trzeźwością, w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla Variety.

„Życie jest jak chybotliwy stół w restauracji, na który kładziesz to wszystko, a on staje się coraz bardziej chybotliwy i niestabilny” – wyjaśnił. „Wtedy narkotyki po prostu wyrzucają nogi spod stołu.”

41-letni były scenarzysta „Saturday Night Live” dodał: „Naprawdę identyfikowałem się z jego historią. Często o nim myślę.”

Perry został znaleziony martwy w wannie z hydromasażem w swoim domu w Kalifornii 28 października. Miał 54 lata.

„Dużo o nim myślę” – powiedział komik o zmarłym aktorze. Christopher Peterson / SplashNews.com

Absolwent „Przyjaciół” był uzależnionym od narkotyków i alkoholikiem, który szczegółowo opisał swoje zmagania w pamiętniku „Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzecz”, który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku.

Chociaż autopsja Perry’ego została zakończona, przyczyna jego śmierci została „odroczona”, ponieważ wyniki toksykologii pozostają w toku.

Tymczasem źródła organów ścigania powiedziały Los Angeles Times, że na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych nielegalnych substancji, ale władze odzyskały leki na receptę.

Perry, zdrowiejący narkoman i alkoholik, został znaleziony martwy w wannie z hydromasażem w swoim domu w Kalifornii 28 października. GC Images

Inne źródła organów ścigania poinformowały TMZ, że Perry nie miał w organizmie fentanylu ani metamfetaminy.

Jego była dziewczyna, Kayti Edwards, spekulowała, że tuż przed śmiercią mógł ponownie wpaść w nałóg, jak powiedziała brytyjskiemu Sun: „Znam Matthew i wiem, że nie utonąłby tak po prostu. Myślę, że mógł wziąć tabletki w tygodniu poprzedzającym to wydarzenie.”


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Jednak jego przyjaciółka Athenna Crosby – która jadła lunch z gwiazdą telewizji zaledwie dzień przed jego śmiercią – nalegała na Fox News Digital, że Perry był „w 100 procentach trzeźwy, kiedy odszedł.”

Czytaj również:  Lourdes Leon pokazuje mamę Madonnę w prześwitującym koronkowym kostiumie na pokazie Saint Laurent
Chociaż autopsja absolwenta „Przyjaciół” została zakończona, jego przyczyna śmierci została „odroczona”, ponieważ wyniki toksykologii pozostają w toku. Getty Images

Mulaney jest trzeźwy od końca 2020 roku.

W kwietniu ojciec jednego z nich szczegółowo opisał interwencję, która poprzedziła ten pobyt na odwyku podczas odcinka „This Past Weekend w / Theo Von”, mówiąc, że „wszedł” do swojego domu – z kieszeniami wyłożonymi Adderallem, kokainą i Xanaxem – aby znaleźć „grupę ludzi” czekających na niego.

Komik stand-upowy wyjaśnił, że po raz pierwszy „wytrzeźwiał w 2005 roku”, ale „powoli wracał do farmaceutyków przez następne 13, 14 lat: na receptę, potem nadużywany, ale na receptę, a następnie kupowany na ulicy.”

Mulaney jest trzeźwy od końca 2020 roku. Alberto Reyes/REX/Shutterstock

Po zakończeniu leczenia na początku 2021 roku poprosił swoją żonę, Annę Marie Tendler, o rozwód.

We wrześniu potwierdził, że on i aktorka Olivia Munn spodziewają się wspólnego dziecka.

Ich syn, Malcolm, urodził się dwa miesiące później.

Latest Posts

Nie przegap