10 sierpnia 2022 | 17:55

John Easterling opisał swoją miłość do zmarłej żony Olivii Newton-John i pochwalił jej „odważnego” ducha w emocjonalnym hołdzie dla aktorki „Grease”.

„Olivia, nasza miłość do siebie przekracza nasze zrozumienie”, napisał na Instagramie w środę, dwa dni po tym, jak zmarła w wieku 73 lat po długiej walce z rakiem piersi

„Każdego dnia wyrażaliśmy naszą wdzięczność za tę miłość, która mogła być tak głęboka, tak prawdziwa, tak naturalna. Nigdy nie musieliśmy nad nią 'pracować’. Byliśmy w zachwycie nad tą wielką tajemnicą i akceptowaliśmy doświadczenie naszej miłości jako przeszłej, obecnej i wiecznej”, kontynuował obok zdjęcia jego i Newton-John.

Następnie mówił o jej „esencji” i o tym, jak jego zmarła żona była „uzdrowicielką” poprzez swoje piosenki, słowa i dotyk.

„Była najodważniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem” – napisał 70-latek. „Jej pasmo autentycznej troski o ludzi, o naturę i wszystkie stworzenia niemal przyćmiewa to, co jest humanitarnie możliwe.

„To tylko łaska Boga pozwoliła mi dzielić głębię i pasję jej istoty przez tak długi czas. W swoich najtrudniejszych chwilach zawsze miała ducha, humor i siłę woli, by przenieść sprawy do światła.”

John Easterling and late wife Olivia Newton-John
John Easterling pochwalił swoją zmarłą żonę, Olivię Newton-John, po jej śmierci w poniedziałek.
therealonj/Instagram

„Nawet teraz, gdy jej dusza wznosi się, ból i dziury w moim sercu są uzdrawiane radością jej miłości i światłem, które świeci do przodu”, zakończył przed podziękowaniem wszystkim za ich „miłość i wsparcie.”

Trzy dni przed tym jak gwiazda „Grease” przegrała swoją 30-letnią walkę z rakiem, zamieściła słodkie zdjęcie z Easterlingiem, podpisane po prostu „#flashbackfriday ❤️.”

John Easterling and late wife Olivia Newton-John
Easterling był przy boku Newton-John, gdy ta zmarła.
FilmMagic

Para pobrała się w 2008 roku, prawie dekadę przed tym, jak piosenkarka dowiedziała się, że jej rak piersi powrócił i dał przerzuty do kości krzyżowej.

Według jej siostrzenicy, Totti Goldsmith, śmierć aktorki „nie była szokiem” dla jej rodziny, ponieważ w ostatnich dniach „naprawdę zmagała się z dużym bólem”.

Czytaj również:  historia randek Thomasa Ravenela z "Southern Charm": Kathryn Dennis, Olivia Flowers i więcej romansów
Olivia Newton-John, John Easterling, Chloe Lattanzi,
Gwiazdę „Grease” przeżyli Easterling, córka Chloe Lattanzi i pozostała rodzina.
WireImage

Piosenkarka „Physical” była „otoczona rodziną i przyjaciółmi”, kiedy odeszła na swoim Ranczu w południowej Kalifornii.

Newton-John przeżyła Easterling, córkę Chloe Lattanzi, siostrę Sarah Newton-John, brata Toby’ego Newton-John i kilku innych członków rodziny.