poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Johnny Depp uderza w byłą żonę Amber Heard na nowej płycie z Jeffem Beckiem

On już nie milczy: Johnny Depp wykorzystuje swój najnowszy album, aby zaśpiewać o wygraniu swojego spornego procesu o zniesławienie przeciwko byłej żonie Amber Heard, według raportu.

„Myślę, że powiedziałeś wystarczająco dużo na jedną matczyną noc”, śpiewa na płycie, którą nagrał z legendarnym brytyjskim gitarzystą Jeffem Beckiem, która ma się ukazać w piątek, donosi Sunday Times of London.

Depp napisał dwie piosenki na płycie, zatytułowanej „18”, z Beckiem, byłym gitarzystą Yardbirds. Utwory wydają się ujawniać, jak Depp mógł się czuć podczas wyczerpującego, trwającego tygodnie procesu, który ujawnił światu niespokojne życie małżeńskie pary.

Johnny Depp leaves the Sage concert venue after performing with Jeff Beck in Gateshead, England on June 3.
Johnny Depp opuszcza miejsce koncertu Sage po występie z Jeffem Beckiem w Gateshead w Anglii 3 czerwca.
Scott Heppell/AP

„Siedzisz tam jak pies z siedmioletnim świądem”, śpiewa w jednym z utworów, zatytułowanym „Sad Motherf-in’ Parade”, według Timesa.

„If I had a dime, it wouldn’t reach your hand,” he belts out in another line of the song.

Depp, 59, dołączył do Becka, 76, na szeregu dat tras koncertowych w całej Wielkiej Brytanii w czerwcu. Ich album jest nazwany dla młodego wieku, który para mówi, że czuje się za każdym razem, gdy grają muzykę, donosi gazeta.

Amber Heard
Depp wygrał ostatnio proces o zniesławienie przeciwko byłej żonie Amber Heard.
Evelyn Hockstein/Pool/AP

Po dwóch piosenkach Deppa, pozostałe utwory z albumu to covery, w tym „Caroline, No” Briana Wilsona z Beach Boys oraz „Venus and Furs” Lou Reeda z Velvet Underground, jak podaje The Times.

Poza swoją płodną karierą aktorską, Depp ma długą historię grania muzyki. Niedawno ogłosił, że następnego lata wyruszy w trasę ze swoją rockową supergrupą „Hollywood Vampires”, w skład której wchodzą Depp, Joe Perry, Alice Cooper i Tommy Henriksen.

Depp zaliczył zwycięstwo w swojej sprawie w zeszłym miesiącu przeciwko Heard, 36, którą pozwał za zniesławienie po tym, jak napisała kawałek dla Washington Post 2018 zarzucając nadużycia wobec nienazwanego partnera.

Po ogólnokrajowym procesie telewizyjnym, siedmioosobowa ława przysięgłych przyznała Deppowi 10 milionów dolarów odszkodowania wyrównawczego i 5 milionów dolarów odszkodowania karnego – chociaż prawo Wirginii ogranicza odszkodowanie karne do 350 tysięcy dolarów.

Czytaj również:  Chrissy Teigen: John Legend stał się "zazdrosny" po tym, jak zabrałam gwiazdę "Summer House" Carla Radke prywatnym odrzutowcem

Heard otrzymała 2 miliony dolarów w swoim pozwie przeciwko byłemu mężowi.

Latest Posts

Nie przegap