czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Jon Hamm „chciałby” dostać rolę w MCU: „Mam nadzieję, że dostanę szansę”

Jon Hamm jest gotowy na swoją szansę dołączenia do Kinowego Uniwersum Marvela.

Podczas niedawnego wywiadu dla Screen Rant, aktor, który sam jest fanem komiksów, powiedział, że ma nadzieję, że Marvel Studios weźmie go pod uwagę w przyszłych projektach X-Men iFantastic Four.

„Nie wiem. Te decyzje są podejmowane na tak wysokim szczeblu, że zdecydowanie przekraczają moje kompetencje. Bardzo bym chciał”, wyjaśnił. „Byłem fanem Marvel Comics i komiksów w ogóle, odkąd byłem prawdopodobnie jednocyfrowy. Myślę, że jest mnóstwo historii, które przynajmniej ja znam, a które wciąż są do opowiedzenia”

Aktor Mad Men był wcześniej bliski zagrania złoczyńcy Mister Sinistera w odrzuconej kontynuacji The New Mutants. Ale to było zanim Disney przejął 20th Century Fox w 2019 roku, a odkąd X-Men jest teraz pod sztandarem MCU, Hamm ma kilka nowych pomysłów na rolę, w którą chciałby się wcielić.

„Mam nadzieję, że jakiekolwiek są ich plany, obejmują mnie” – dodał. „Ale jeśli nie, wiem, że mają dość głęboką ławkę ludzi, którzy są gotowi być częścią tych historii. Z pewnością jest wiele historii w świecie X-Men do opowiedzenia. Fantastyczna Czwórka również, [jak] Doctor Doom. Jest tam tak wiele wspaniałych rzeczy. Ale tak, mam nadzieję, że dostanę szansę. Kto wie?”

Przez ostatnie kilka lat Marvel kontynuował drażnienie długo oczekiwanego pojawienia się X-Menów w MCU.

Jeśli chodzi o Fantastyczną Czwórkę, Matt Shakman pracuje obecnie nad rozwojem tego długo oczekiwanego filmu. Reżyser rozmawiał niedawno z The Hollywood Reporter na temat plotek castingowych, które krążyły w sieci od miesięcy.

„Rozumiem zmęczenie internetowymi plotkami, ale także je celebruję, ponieważ jestem wielkim fanem Fantastycznej Czwórki„, powiedział podczas wywiadu przed zakończeniem strajku aktorów. „Z pewnością spędziłem czas zastanawiając się, kto powinien ich zagrać, zanim dostałem zadanie bycia osobą, która ich obsadzi, więc rozumiem zainteresowanie i popieram je. Ogłoszenie pojawi się w pewnym momencie w przyszłości, po zakończeniu strajku.”

Czytaj również:  Religion of Sports pozyskuje 50 mln USD w ramach rundy finansowania serii B prowadzonej przez Shamrock Capital

Po wywiadzie dla THR , źródła podały, że Pedro Pascal prowadzi rozmowy w sprawie zagrania roli Dr. Reeda Richardsa/Mistera Fantastycznego w filmie, choć na ten moment nic nie zostało potwierdzone.

Latest Posts

Nie przegap