wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Kanye West broni się przed publikowaniem ryzykownych zdjęć żony Bianki Censori na Instagramie

Kanye West powiedział ludziom, aby „poszli się jebać” po tym, jak został skrytykowany za umieszczenie na swoim Instagramie ryzykownych filmów przedstawiających jego żonę, Biancę Censori, ubraną w ledwo widoczny body na imprezie Super Bowl 2024.

W poniedziałek raper, który stał się projektantem mody, opublikował ten sam film swojej żony trzy razy, co sprawiło, że ludzie drapali się po głowach.

Komentarze najwyraźniej nie spodobały się Westowi, który następnie zamieścił kolejny film na Instagramie, w którym odpowiedział hejterom.

„Chcę tylko powiedzieć wszystkim, że celowo opublikowałem moją żonę trzy razy” – powiedział do kamery, podczas gdy on i Censori – która miała na sobie kolejny odsłaniający strój – szli przez lotnisko.

„Więc chcę powiedzieć, że dostarczyłem album. A ludzie wciąż w moich komentarzach mówią: „Dlaczego publikujesz swoją żonę?” – kontynuował, odnosząc się do 18-utworowego albumu Ty Dolla $ign „Vultures”, który został wydany 9 lutego.

Kanye West bronił się przed opublikowaniem trzech pikantnych filmów przedstawiających jego żonę, Biancę Censori, ubraną w skąpy body. Kanye West/Instagram
Censori została sfilmowana w malutkim body, które ledwo zakrywało jej ciało. Instagram

„’Cause she makes me happy. Dlatego wszyscy jesteście zadowoleni z muzyki, bo ja jestem szczęśliwa. Rozumiesz?”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Więc nigdy nie mów nic negatywnego”, kontynuował. „Jeśli nie podoba ci się moja strona i nie podoba ci się to, co publikuję, idź się pieprzyć. Poważnie, zostaw mnie – zostaw króla – f-k w spokoju.

Kręcąc swoją odpowiedź na krytykę, Censori miał na sobie kolejne prześwitujące body. Kanye West/Instagram
Zamierzam publikować posty mojej żony tak często, jak tylko chcę” – powiedział, dodając, że jest zadowolony z Censori. Kanye West/Instagram

„Nie obchodzi mnie to bracie. Zamierzam publikować moją żonę tak często, jak chcę. Zamieść swoją żonę na swoim pieprzonym Instagramie” – podsumował West.

48-letni raper „Bound 2” jeszcze bardziej podkreślił swój punkt widzenia, podpisując wideo: „Niektórzy ludzie nie chcą, żebyś był szczęśliwy”

West – który poślubił 29-letnią Censori w grudniu 2022 roku – uwielbia publikować zdjęcia swojej żony w maleńkich strojach, udostępniając jej zdjęcia w najmniejszej bieliźnie i maleńkich bikini.

Czytaj również:  Książę Harry był "przerażony" utratą Meghan Markle po walce, która doprowadziła do terapii
Censori jest ubierany przez Westa podczas ich wypadów. AP

Censori – która jest ubierana przez Westa – również kilkakrotnie wychodziła w przezroczystych strojach, a ostatnio została sfotografowana w przezroczystym płaszczu przeciwdeszczowym bez niczego pod spodem.

Pomimo tego, że Censori wydaje się nie przejmować modowymi wyborami, źródło Daily Mail twierdziło wcześniej, że australijska piękność potrzebuje ochrony przed zhańbionym raperem, ponieważ ten wciąż „naciska na jej nagość”

Ona nosi to, co on chce, chodzi tam, gdzie on chce i robi to, co on chce, ponieważ naprawdę nie ma innego wyboru„, powiedziało źródło.

Latest Posts

Nie przegap