18 listopada 2022 r. | 11:37

Kravis to Kravis.

Kourtney Kardashian i Travis Barker spakowali się na PDA i zanurzyli palce w trochę swobodnym przygryzaniu warg na czerwonym dywanie podczas GQ’s Annual Men of the Year Party w LA w czwartek wieczorem.

Zakochani nie powstrzymali się od pokazania jak bardzo są zakochani w kilku słodkich pocałunkach. Kardashian, 43, uśmiechnęła się, gdy z miłością weszła i ugryzła dolną wargę Barkera i przyciągnęła go bliżej siebie.

Perkusista Blink-182, 47, wydawał się cieszyć subtelnym drażnieniem, ponieważ wszedł i kontynuował pocałunek swojej żony.

Para, która związała się wiosną, uzupełniła się również w pasujących czarnych strojach.

Barker poszedł na całość na specjalną noc z futrzanym czarnym płaszczem o długości podłogi, czarnymi skórzanymi spodniami i skórzaną kurtką z wzorami na całej powierzchni, którą zostawił rozpiętą bez niczego pod spodem.

Strój gwiazdy „Kardashians” miał podobny klimat, ponieważ jej czarna błyszcząca koszula z długim rękawem miała cienkie, prześwitujące rozcięcie od szyi do talii. Resztę swojego wyglądu utrzymała w prostych czarnych spodniach, a włosy ułożyła na mokro.

Syn Barkera, Landon, również wziął udział w uroczystości i pozował do szybkiego zdjęcia z tatą i macochą. 19-letni muzyk również wybrał czarną stylizację z czarną marynarką, czarnymi spodniami i błyszczącymi czarnymi butami.

Dziewczyna Landona, gwiazda TikTok Charli D’Amelio, nie była obecna, ponieważ przygotowuje się do swojego występu w finale „Tańca z gwiazdami” w poniedziałek.

Kardashian wyjaśniła ostatnio, że ona i jej hubby trzymają się dotykania języków – a teraz gryzienia ust – ponieważ nie chce zniszczyć swojej szminki.

„Nie chcę mieć szminki na całym ciele i nie chcę zniszczyć mojej szminki, ale nie chcemy też się nie całować, więc będziemy się całować językami” – powiedziała Kardashian w najnowszym odcinku „The Kardashians.”

Czytaj również:  Jacqueline Laurita chwali męża Teresy Giudice - Luisa Ruelasa: 'Połączyliśmy się'

„Tak właśnie się całujemy; dlatego całujemy się w ten sposób.”

Noc pary wypadła jedną noc po tym, jak założyciel Poosh rzucił Barkerowi przyjęcie niespodziankę w jego ulubionej wegańskiej restauracji w środę.

Kardashian i Barker wzięli legalny ślub w śródmiejskim sądzie w Santa Barbara 15 maja, a później urządzili wystawne wesele we Włoszech tydzień później.