czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Książę Harry daje wgląd do swojej rezydencji w Kalifornii za pośrednictwem połączenia wideo ze zwycięzcami nagród po tym, jak William opuścił wydarzenie

Książę Harry zajrzał do swojej rezydencji w Montecito w Kalifornii w czwartek wieczorem podczas rozmowy z odbiorcami nagrody Diana Legacy Award.

Rozmowa wideo odbyła się po tym, jak zwaśniony brat księcia Sussex, książę William, opuścił wydarzenie, w którym książę Walii uczestniczył osobiście w Londynie.

Harry połączył się z przytulnym, rozległym pokojem, w którym znajdował się kamienny kominek, stosy książek, rząd kowbojskich kapeluszy zawieszonych na ścianie i sufit wyłożony drewnianymi panelami.

Książę Harry przemawiał za pośrednictwem wideo do odbiorców nagrody Diana Legacy Award. via REUTERS
Rząd kowbojskich kapeluszy można zobaczyć na ścianie za Harrym w jego domu. Diana Legacy Awards

„Przykro mi, że mnie tam nie ma”, ubolewał autor „Spare”. „Chciałbym być tam z wami.”

Harry podziękował odbiorcom za „inspirowanie tak wielu innych” i „ochronę spuścizny mojej matki” poprzez ich działalność humanitarną, odnosząc się do zmarłej księżnej Diany.

„Ciesz się resztą wieczoru, jeśli tak właśnie planujesz” – dodał. „Nie wpakuj się w zbyt wiele kłopotów, jeśli będziesz kontynuować.”

Książę zrezygnował z udziału w wydarzeniu w swojej rodzinnej Anglii kilka tygodni po tym, jak przegrał przetarg na finansowaną przez podatników ochronę swojej rodziny w Wielkiej Brytanii.

Książę Sussex powiedział zwycięzcom, że chciałby być tam osobiście. Diana Legacy Awards
Żartobliwie ostrzegł też grupę, by „nie pakowała się w zbyt duże kłopoty”, jeśli planuje świętowanie. Diana Legacy Awards

Tymczasem William pomógł wręczyć 20 nagród w czwartek w Muzeum Nauki w Londynie.

„Nagroda Legacy Award tego wieczoru jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ wyznacza 25. rocznicę nagrody Diana Award, organizacji charytatywnej utworzonej w celu odzwierciedlenia wiary mojej matki, że młodzi ludzie mogą zmienić świat”, powiedział w swoich uwagach otwierających.

„Wiem, że byłaby zaszczycona widząc organizację charytatywną jej imienia, która wykonuje tak inspirującą pracę, aby podnosić na duchu młodych ludzi ze wszystkich zakątków świata. Nauczyła mnie, że każdy ma potencjał, by dać coś od siebie; że każdy w potrzebie zasługuje na pomocną dłoń w życiu.”

„To dziedzictwo jest czymś, na czym zarówno Catherine, jak i ja staraliśmy się skupić poprzez naszą pracę, podobnie jak 50 000 młodych ludzi, którzy otrzymali nagrodę Diany w ciągu ostatnich 25 lat” – dodał 41-letni William, odnosząc się do swojej żony, Kate Middleton, która pozostała poza zasięgiem opinii publicznej od czasu przejścia operacji brzucha w styczniu.

Czytaj również:  CHANEL 2024 Pre-BAFTA Party: Margot Robbie, Rege-Jean Page, Emily Blunt i nie tylko
Brat Harry’ego, książę William, osobiście uczestniczył w gali w Londynie. via REUTERS
Książę Walii opuścił wydarzenie, zanim Harry przemówił do zwycięzców wirtualnie. via REUTERS

To nie pierwszy raz, kiedy królewscy fani mieli okazję zajrzeć do luksusowego domu Harry’ego i jego żony Meghan Markle o wartości 14 milionów dolarów w jej rodzinnej Kalifornii.

Była gwiazda „Suits”, lat 42, podzieliła się spojrzeniem na domowe biuro pary, ogłaszając swoją inicjatywę 40×40 w filmie promocyjnym z 2021 roku.


Więcej obowiązkowych relacji z royals:

  • Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle
  • Kalendarium związku księcia Williama i Kate Middleton
  • Drzewo genealogiczne rodziny królewskiej i linia sukcesji

Widzowie zobaczyli również wiele zdjęć ich domu i ogrodu w serialu Netflix „Harry & Meghan”.

Para wprowadziła się do posiadłości w 2020 roku, kilka miesięcy po rezygnacji z pełnienia obowiązków starszych członków rodziny królewskiej.

Rozmowa wideo była tylko najnowszym spojrzeniem na kalifornijski dom Harry’ego i Meghan Markle. Netflix
Luksusowa rezydencja składa się z dziewięciu sypialni. Netflix

Dom o powierzchni 18 000 stóp kwadratowych, w którym wychowują dwójkę swoich dzieci, 4-letniego księcia Archiego i 2-letnią księżniczkę Lilibet, ma aż dziewięć sypialni i 16 łazienek.

Posiada również basen, kort tenisowy, herbaciarnię, ogród różany, drzewa oliwne, pensjonat i domek dla dzieci.

I nie zapominajmy o kurniku, który pojawił się w wywiadzie duetu z Oprah Winfrey w 2021 roku.

Ma również drzewa oliwne i kurnik. Netflix
Para wprowadziła się do domu po rezygnacji z królewskich obowiązków w 2020 roku. Netflix

Czwartek był pracowitym dniem dla Sussexów, ponieważ Markle zaprezentowała także swoją nową markę lifestyle’ową, American Rivera Orchard.

Film promocyjny przedstawiał byłą aktorkę krzątającą się w czymś, co wyglądało na ich kuchnię.

Zgłoszenie znaku towarowego uzyskane przez Page Six Style ujawnia, że marka zamierza sprzedawać szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego, w tym jadalne smakołyki, takie jak galaretki, dżemy i pasty do smarowania, a także podstawowe elementy zastawy stołowej, takie jak zastawa do napojów, obrusy i sztućce.

Latest Posts

Nie przegap