niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Usher szczegółowo opisuje życie z Seanem „Diddy” Combsem jako nastolatek w ponownie udostępnionym wideo po nalocie na domy producenta

Usher szczerze opowiedział o życiu z Seanem „Diddy” Combsem, gdy był nastolatkiem, w nagraniu wideo, które pojawiło się po nalocie na domy producenta.

Podczas występu w programie „The Howard Stern Show” w 2016 roku, piosenkarz twierdził, że były dyrektor generalny Epic Records, L.A. Reids, zasugerował zamieszkanie w nowojorskim domu Combsa na rok, aby „zobaczyć styl życia” muzyka.

„Czy w latach 90. rozumiesz, jak to jest?” powiedział, odnosząc się do życia w tym stylu w wieku zaledwie 13 lub 14 lat.

Nagranie wideo, na którym Usher szczegółowo opisuje swoje doświadczenia z życia z Seanem „Diddy” Combsem w Nowym Jorku, gdy był nastolatkiem, pojawiło się ponownie w związku z nalotem na domy producenta. The Howard Stern Show
Klip pochodzi z wywiadu z piosenkarzem „Yeah!” w programie „The Howard Stern Show” z 2016 roku The Howard Stern Show

Spekulując, osobowość medialna odpowiedziała: „Miejsce Puffy’ego było po prostu wypełnione laskami i orgiami bez przerwy, prawda?”

Usher, obecnie 45-latek, szybko odrzucił oskarżenia, mówiąc: „Nie do końca – ale to było ciekawe. Miałem okazję zobaczyć kilka rzeczy”

„Pojechałem tam, aby zobaczyć styl życia – i zobaczyłem to” – kontynuował twórca hitu „Yeah!”. „Ale nie wiem, czy mógłbym sobie na to pozwolić, a nawet zrozumieć, na co patrzyłem”

Wyjaśniając swój czas w Puffy Flavor Camp, Usher zapytał Sterna: „Czy w latach 90. rozumiesz, jak to jest?” WireImage
Gospodarz spekulował: „Miejsce Puffy’ego było po prostu wypełnione laskami i orgiami non stop, prawda?” Getty Images

„To było dość dzikie. To było szalone” – kontynuował Usher. „Działy się bardzo ciekawe rzeczy i niekoniecznie je rozumiałem.”

Kiedy Stern zapytał go, czy pozwoliłby swoim własnym dzieciom pojechać na „Puffy Flavor Camp”, natychmiast odpowiedział „Do diabła, nie”

Usher ma dwójkę dzieci ze swoją byłą żoną, Tameką Foster, i dwójkę dzieci ze swoją żoną, Jenn Goicoechea.

„Nie bardzo – ale to było ciekawe. Miałem okazję zobaczyć kilka rzeczy” – odpowiedział Usher. Getty Images for The Recording Academy
Stern zdawał się nie wierzyć twórcy hitu, dodając: „Tak, ale miałeś 13 lat, co widziałeś?” WireImage for Bragman Nyman Cafarelli

Wideo pojawiło się ponownie po tym, jak w poniedziałek po południu przeprowadzono nalot na domy Diddy’ego w Los Angeles i Miami w związku z trwającym dochodzeniem w sprawie handlu ludźmi.

Nagranie z domu twórcy hitu „I’ll Be Missing You” w Holmby Hills w Kalifornii pokazało, że agenci Homeland Security wkroczyli do posiadłości z bronią.

Czytaj również:  Była żona byłego chłopaka paparazzo Britney Spears mówi, że jest "wdzięczna" piosenkarce za zniszczenie ich małżeństwa

Synowie Combsa, 30-letni Justin i 25-letni Christian, byli nawet widziani w kajdankach podczas przesłuchania przez funkcjonariuszy. Później uciekli z wartej 40 milionów dolarów posiadłości ojca.

„Poszedłem tam, aby zobaczyć styl życia – i zobaczyłem to. Ale nie wiem, czy mógłbym sobie na to pozwolić, a nawet zrozumieć, na co patrzyłem” – dodał piosenkarz „Love in This Club”. Getty Images dla MTV
Usher kontynuował: „Działy się bardzo ciekawe rzeczy i niekoniecznie to rozumiałem” WireImage

Tymczasem 54-letni producent został zauważony przed lotniskiem Miami-Opa Locka Executive Airport kilka godzin po nalocie.

Chociaż nie był skuty kajdankami, naoczni świadkowie powiedzieli TMZ, że on i inni zostali zatrzymani przez federalnych, gdy rzekomo lecieli prywatnym odrzutowcem.

Prywatny odrzutowiec Combsa – znany jako LoveAir LLC – wylądował później na Karaibach w poniedziałek po południu, choć nie było go na nim.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Wideo pojawiło się ponownie dzień po nalocie na domy Combsa w Los Angeles i Miami w związku z dochodzeniem w sprawie handlu ludźmi. Connellan / MEGA
W poniedziałek po południu funkcjonariusze Homeland Security byli widziani w posiadłości producenta w Kalifornii z bronią. Connellan / MEGA

Źródła bliskie sprawie powiedziały Page Six, że ojciec siedmiorga dzieci wybierał się na Bahamy, aby zabrać swoje 17-letnie bliźniaczki na wiosenne wakacje.

Ostatnie kłopoty Combsa z prawem pojawiają się w związku z licznymi pozwami od mężczyzn i kobiet, którzy zarzucają mu wykorzystywanie seksualne.

Jego była dziewczyna Cassie była pierwszą ofiarą, która złożyła pozew w listopadzie 2023 roku, twierdząc, że ją zgwałcił i wykorzystał. Raper „Coming Home” i jego ex rozstrzygnęli sprawę następnego dnia.

Diddy stoi obecnie w obliczu wielu pozwów o napaść na tle seksualnym. Fox11 News
Zdecydowanie zaprzeczył wszystkim oskarżeniom przeciwko niemu. GC Images

Od tego czasu Combs został spoliczkowany dodatkowymi pozwami, a jedna z kobiet twierdzi, że została „zgwałcona zbiorowo” przez twórcę hitów, gdy miała 17 lat.

Najnowszy pozew został złożony w lutym przez kamerzystę i producenta Rodneya „Lil Rod” Jonesa, który twierdził, że był wykorzystywany seksualnie przez rapera przez prawie rok podczas pracy nad jego albumem „The Love Album: Off the Grid”.

Diddy stanowczo zaprzeczył wszystkim oskarżeniom.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap