8 lipca 2022 | 2:53pm

All-American Archie!

Książę Harry i Meghan Markle przyprowadzili swojego 3-letniego syna na paradę z okazji 4 lipca w Wyoming w poniedziałek, na zdjęciach uzyskanych przez The Daily Mail cztery dni później.

Archie wyglądał uroczo obserwując uroczystości z chodnika z lizakiem w ustach.

Maluch założył patriotyczny strój na imprezę, sportową koszulę w niebieskie paski, dżinsy, niebieskie buty i czapkę „California Republic”.

Markle, 40, również zakryła się w kapeluszu przeciwsłonecznym, parując biały top z czarnymi spodniami. Harry, ze swojej strony, wyglądał równie swobodnie w szortach i polo.

Para trzymała swojego syna za rękę i wskazywała na zabytkowe samochody w procesji, gdy ten się przyglądał.

Duet, którego 1-letnia córka, Lilibet, nie została sfotografowana na paradzie, spędził czas z przyjaciółką Markle, Heather Dorak i jej dziećmi.

Prince Harry, Meghan Markle, Archie and Lilibet
Córka pary, Lilibet, nie pojawiła się na paradzie.
Alexi Lubomirski

Nie wiadomo dlaczego para była w Wyoming, dwa i pół godziny lotu od ich domu w Kalifornii, ani jak długo przebywali w Jackson Hole.

Trzy dni wcześniej Harry wirtualnie uczestniczył w rozdaniu nagród Diana.

Prince Harry and Meghan Markle
Czteroosobowa rodzina mieszka w Kalifornii.
WireImage

Książę, 37, wspomniał o swoich dzieciach w przemówieniu o swojej zmarłej matce, księżnej Dianie, mówiąc: „Widzę dziedzictwo mojej mamy, kiedy patrzę na moje własne dzieci każdego dnia.”

Harry powitał Archiego i Lilibet odpowiednio w maju 2019 i czerwcu 2021 roku, a były pilot wojskowy często rozmawia z maluchami o księżniczce Walii.

Książę zauważył w kwietniowym wywiadzie z Hodą Kotb, że chociaż nie mówi im „wszystkich rzeczy, które się wydarzyły”, odnosząc się do wypadku samochodowego z sierpnia 1997 roku, który zabił Dianę w wieku 36 lat, ma zdjęcia zmarłej królewny wokół domu.

„Ona czuwa nad nami”, powiedział Harry podczas wywiadu w programie „Today”.

W maju 2021 roku wyjawił podczas serii AppleTV+ „The Me You Can’t See”, że jednym z pierwszych słów jego najstarszego dziecka było „babcia.”

Czytaj również:  Nie przegap wyprzedaży Sephora w Cyber Monday, aby skorzystać z ofert na Dyson, Laneige i nie tylko

„To najsłodsza rzecz, ale jednocześnie sprawia, że jestem naprawdę smutny, ponieważ powinna być tutaj”, powiedział wtedy Harry. „Chciałbym, żeby mogła poznać Meghan. Chciałbym, żeby była w pobliżu dla Archiego.”