wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Kylie Kelce uczestniczy w pierwszym pokazie mody, siedzi w pierwszym rzędzie na wybiegu Alberty Ferretti podczas Milan Fashion Week

Teraz jest modną dziewczyną!

Kylie Kelce, lat 31, zamieniła swój wyluzowany sprzęt Philadelphia Eagles na elegancki, błyszczący garnitur w środę, kiedy uczestniczyła w pokazie Alberty Ferretti jesień 2024 podczas Milan Fashion Week.

Ubrana w srebrny aksamitny komplet, mama trójki dzieci i żona Jasona Kelce’a, centra Eagles, zasiadła w pierwszym rzędzie na imprezie, gdzie obejrzała kolekcję pełną przytulnych dzianin i sukienek sięgających podłogi.

Kylie Kelce, lat 31, pojawiła się na pokazie mody Alberty Ferretti ubrana w srebrny aksamitny garnitur. WireImage
Błyszczący zestaw połączyła z prześwitującą bluzką zapinaną na guziki i szpilkami ze spiczastym noskiem. Getty Images
Elegancki wygląd był odejściem od zwykłych sportowych strojów byłej zawodniczki hokeja na trawie. Instagram/@kykelce

Swoją stylizację połączyła z prześwitującym białym topem pod szyję i szpilkami na szpiczastym obcasie, nosząc długie blond włosy rozpuszczone i ułożone w subtelne fale.

Po pokazie była hokeistka wzięła udział w swoim Instagram Story, aby podzielić się kilkoma zdjęciami, w tym zdjęciem siedzącym obok wiceprezesa Neiman Marcus ds. luksusowej mody, Jodi Kahn.

„Brawo @albertaferreti team za posadzenie mnie obok @kykelce – jestem zaszczycona!” Napisała Kahn w swojej historii. „co za wspaniała niespodzianka pierwszego dnia #mfw 🤩🤩🤩”

Kelce zdawała się podzielać ten sentyment, ponownie publikując zdjęcie i komentując: „Najlepszy sąsiad na moim pierwszym w życiu pokazie mody!” W mniejszym tekście dodała „I dziękuję za znoszenie mojego ataku kaszlu 😂🫣”

Po pokazie mody mama trójki dzieci opublikowała kilka zdjęć na swoim Instagramie. elenamonteroing/Instagram
Pochwaliła się Jodi Kahn z Neiman Marcus za bycie „najlepszą sąsiadką” jodi_kahn/Instagram

Kelce był wśród innych gości z listy A na pokazie mody, w tym Ashley Graham, Jameela Jamil, Olivia Palermo i nie tylko – dodatkowo Irina Shayk prezentowała się wśród innych modelek na wybiegu.

Nie jest jasne, czy mąż Jason udał się w podróż do Europy z żoną, choć szwagier Travis Kelce jest w trakcie swojej własnej międzynarodowej podróży, po wylądowaniu w Sydney w Australii, aby spędzić czas z dziewczyną Taylor Swift i wziąć udział w jej koncercie Eras Tour.

Oczywiście Kylie nie jest obca ubieranie się. kykelce/Instagram

Podczas gdy 31-latka jest często zauważana w odzieży sportowej, gdy kibicuje swojemu mężowi lub Kansas City Chiefs – choć złożyła uroczystą przysięgę, że nigdy nie będzie nosić sprzętu drużyny NFL – nie jest jej obce ubieranie się.

Czytaj również:  Nichelle Nichols, porucznik Uhura ze "Star Treka", nie żyje w wieku 89 lat

Zeszłego lata udostępniła wiele zdjęć siebie i Jasona na weselu, gdzie była widziana w długiej niebieskiej sukience i wielu sukienkach LBD.

Kylie wystąpiła również w jedwabistej złotej spódnicy we wrześniu ubiegłego roku, świętując premierę rodzinnego filmu dokumentalnego Amazon Prime „Kelce”, a Jason kołysał swoimi charakterystycznymi sandałami z klapkami na czerwonym dywanie.

We wrześniu ubiegłego roku założyła złotą spódnicę podczas premiery filmu dokumentalnego Amazon Prime „Kelce” Michael Zorn/Shutterstock
Udostępniła również liczne zdjęcia siebie i Jasona w strojach formalnych na weselach. Instagram/@kykelce
Kylie jest znana ze szczególnego podejścia do swoich ubrań, zwłaszcza strojów na dzień meczu, ponieważ odmawia wspierania drużyn NFL, które nie są Eagles. CBS

Jednak najlepiej czuje się reprezentując drużynę swojego męża.

„Kylie dostała trochę miłości od fanów z Filadelfii za jej ciągłą odmowę noszenia sprzętu Chiefs, mimo że ma osobiste powiązania” – podzielił się 36-letni Jason w swoim podcaście „New Heights”, mówiąc o swojej małżonce pochodzącej z Pensylwanii, która w szczególności nosiła bluzę University of Cincinnati na Super Bowl 2024. „Ona po prostu nie chce tego robić.”

Pomimo możliwości stania się nową modową „It” girl, Kylie może mieć konkurencję w domu, jeśli chodzi o wyrazisty styl.

Jason słynnie pojawił się na Super Bowl w czerwono-żółtym kombinezonie w kratę, a później w nocy ukradł światło reflektorów, dodając maskę na twarz Chiefs.

Latest Posts

Nie przegap