9 czerwca 2022 r. | godz. 18:22

Jeśli kiedykolwiek będzie miała dość bycia międzynarodową gwiazdą pop, Kylie Minogue zawsze może wrócić do śpiewania w kabaretach.

Aussie chanteuse wystąpiła na scenie w słynnej Café Carlyle w poniedziałek przed gośćmi, wśród których byli projektanci mody Christian Siriano i Wes Gordon, gwiazda „13 Reasons Why” Brandon Flynn i aktorka Lucy Liu.

Słyszeliśmy, że zaśpiewała hity „Spinning Around”, „Love at First Sight” i „Say Something” ze swojej najnowszej płyty „Disco”

Jeden z widzów powiedział nam, że publiczność najbardziej szalała przy jej popowym przeboju z 2001 roku „Can’t Get You Out of My Head”, przy którym wszyscy śpiewali razem z nią.

„Wykonała improwizowany utwór „No I can’t/Yes I can” ze swoimi wokalistami pomocniczymi o wyrzuceniu kogoś ze swojej głowy” – mówi szpieg.

Później Minogue rozmawiała z tłumem, mówi szpieg – który zauważył, że duży procent uczestników był częścią jej uwielbiającej bazy fanów gejów – a wszyscy popijali darmowe kieliszki nowego Prosecco i Rosé piosenkarki.

Kylie Minogue singing on the mich.
Minogue zaśpiewała swój przebój z 2001 roku, „Can’t Get You Out of My Head”
Courtesy BFA

We wtorek Minogue pojawiła się w programie Andy’ego Cohena „Watch What Happens Live”, opowiadając o czasie, kiedy skutecznie zablokowała Kylie Jenner przed zastrzeżeniem znaku towarowego ich wspólnego imienia.

„To był tylko biznes, oczywiście… Myślę, że spotkałam jedną osobę starszą ode mnie o imieniu Kylie, więc jest to trochę niezwykłe,” powiedziała. „Spędziłam całe życie chroniąc swoją markę i budując ją, więc to było coś, co musiało zostać zrobione. Doszliśmy do porozumienia”.