środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

laura Chinn, twórczyni filmu „Suncoast”, o związku Woody’ego Harrelsona i Nico Parker poza ekranem

Woody Harrelson nie był w stanie pojawić się na czacie The Hollywood Reporter podczas Festiwalu Filmowego Sundance z Suncoast scenarzystką i reżyserką Laurą Chinn oraz odtwórcami głównych ról Laurą Linney i Arielem Martinem. Jednak Chinn i Linney rzucili światło na to, co Harrelson wniósł do swojej roli.

W Suncoast, który jest częściowo oparty na własnym życiu Chinn, postać Paula Harrelsona jest aktywistą, który protestuje na rzecz prawa do życia prawdziwej osoby Terri Schiavo w stanie wegetatywnym. Nawiązuje przyjaźń z Doris (Nico Parker), licealistką, której pogrążony w śpiączce brat jest przetrzymywany w tym samym ośrodku co Schiavo.

Mówiąc o dynamice między postaciami Paula i Doris, Linney, która gra matkę Doris, Kristine, powiedziała: „Interesujące jest również to, że masz przekonania po przeciwnych stronach danej kwestii. Przekonanie jest takie samo, a przekonanie może, jeśli jest dozwolone, łączyć ludzi. Ale punkt widzenia jest zupełnie inny, ale dla mnie zawsze interesujące jest to, że przekonania są bardzo podobne „

Więź między Harrelsonem i Parker na ekranie przełożyła się również poza ekranem. Chinn zauważył, że Harrelson i Parker mieli naturalną chemię na ekranie, częściowo dzięki temu, że Harrelson zagrał u boku matki Parkera Thandiwe Newton w Solo.

„Woody i Nico byli po prostu cudowni razem. To było prawdziwe, jak bezpiecznie się czuła” – powiedział Chinn. „Pracował wcześniej z jej matką, więc było bardzo… czuli się jak rodzina. Słuchanie ich, a on prowadził ją i dawał jej wskazówki – byli bardzo, bardzo, bardzo słodcy. Byłam bardzo wdzięczna, że będąc tak młodą i początkującą w tym wszystkim, był przy niej.”

Obejrzyj cały wywiad w powyższym filmie.

Czytaj również:  The Hollywood Reporter's Guide to the 2023 Oscars

Latest Posts

Nie przegap