niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Lea Michele spodziewa się dziecka nr 2 z mężem Zandym Reichem

Leah Michele jest w ciąży z drugim dzieckiem. Gwiazda Glee i Broadwayu ogłosiła, że ponownie spodziewa się dziecka, publikując w środę serię zdjęć ciążowych na Instagramie.

„Mama, tata i Ever są przeszczęśliwi” – napisała Michele.

Michele poślubiła męża Zandy’ego Reicha w 2019 roku. Para powitała swoje pierwsze dziecko, syna Evera, który ma teraz 3 lata, w 2020 roku.

Michele zakończyła swój ostatni występ jako Funny Girl’s Fanny Brice – po zastąpieniu Beanie Feldstein w lipcu 2022 roku – we wrześniu ubiegłego roku. Odrodzenie na Broadwayu początkowo zadebiutowało z mieszanymi recenzjami, a wielu krytykowało występ Feldsteina. Według The New York Times, podczas występu Michele, producenci byli podobno w stanie odzyskać koszty kapitalizacji , a spektakl miał prawie 600 występów w August Wilson Theatre w Nowym Jorku.

Michele otrzymała siedem owacji na stojąco podczas swojego ostatniego występu. „Dziękuję za całą miłość i wsparcie” – napisała Michele na Instagramie po zakończeniu występu. „To był naprawdę najbardziej niezwykły rok i rozdział w moim życiu. Nie mogę się doczekać tego, co będzie dalej”

Przez cały czas trwania Broadwayu fani byli szczególnie zainteresowani Michele grającą Fanny Brice, ponieważ postać aktorki Glee, Rachel Berry, również była osobiście związana z tą rolą.

Glee, stworzony przez Ryana Murphy’ego, był emitowany w latach 2009-2015 na kanale Fox. Rachel Michele wielokrotnie wykonywała „Don’t Rain on My Parade” podczas trwania serialu, a także ukochany cover „My Man”, który wykonała podczas bisu swojego ostatniego występu na Broadwayu.

Czytaj również:  Google opiera się na popkulturze, spoglądając wstecz na 25 lat wyszukiwania

Latest Posts

Nie przegap