środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Linda Evangelista mówi, że nie „obwinia” siebie po zabiegu CoolSculpting

Po rozstrzygnięciu pozwu przeciwko CoolSculpting, który rzekomo pozostawił ją „brutalnie oszpeconą i poddaną wielu terapiom”, Linda Evangelista mówi, że nie obwinia się już za próbę, która pozostawiła ją „nierozpoznawalną” i przygnębioną, ponieważ rozwinęła się u niej paradoksalna hiperplazja tkanki tłuszczowej (PAH), co jest rzadkim, ale poważnym skutkiem ubocznym procesu zamrażania tłuszczu CoolSculpting.

„Już się nie obwiniam. Nie jestem już dla siebie surowa” – powiedziała Evangelista brytyjskiej publikacji The Times. „A to, co ludzie o mnie myślą, nadal trochę mnie martwi, ale kiedyś bardzo mnie to martwiło. Teraz wiem, że nie zrobiłam nic złego. Przez najdłuższy czas myślałem, że to zrobiłem. Nie pozbyłem się tego całkowicie, ale ciężko pracuję nad pozbyciem się poczucia winy i wstydu. I nie pozwalam, by zrujnowało mi to życie. Nie zostałbym zamknięty, gdybym wiedział, jak wielu ludziom na tym zależy”

Mimo to nie patrzy w lustro, mówi.

„Mój syn mówi mi czasem: 'Może powinnaś wiedzieć, że masz pryszcza na brodzie’ A ja na to, że co? Ale życie jest lepsze bez luster”, mówi The Times.

Evangelista opowiedziała publicznie o swoich doświadczeniach z CoolSculpting we wrześniu 2021 roku, wyjaśniając, dlaczego nie pracowała.

„Powodem jest to, że zostałam brutalnie oszpecona przez procedurę CoolSculpting firmy Zeltiq, która zrobiła coś zupełnie przeciwnego do tego, co obiecała” – napisała na Instagramie, stwierdzając, że możliwy proces redukcji tkanki tłuszczowej zwiększył liczbę komórek tłuszczowych i „pozostawił mnie trwale zdeformowaną nawet po przejściu dwóch bolesnych, nieudanych operacji korekcyjnych. Zostałam, jak to opisały media, „nie do poznania”.”

Po tym, jak Evangelista stwierdziła, że rozwinęło się u niej PAH, jej prawnik podzielił się następującym oświadczeniem: „Co ciekawe, materiały marketingowe Zeltiq i strona internetowa CoolSculpting nie wspominały o ryzyku PAH aż do czasu, gdy pani Evangelista przeszła zabiegi”

Czytaj również:  'South Side' odwołane w HBO Max

W 2022 roku ogłosiła, że zawarła ugodę z CoolSculpting, której warunki nie zostały ujawnione.

Od czasu procesu Evangelista wróciła do modelingu, stając na czele kampanii dla Fendi z okazji 25-lecia bagietki marki modowej. Pojawiła się także w programie Apple TV+ The Super Models, który był kroniką dojścia do władzy Evangelisty, Naomi Campbell, Cindy Crawford i Christy Turlington. W serialu dokumentalnym Evangelista trafiła również na pierwsze strony gazet, gdy ujawniła, że była w „obelżywym związku”, gdy zastanawiała się nad swoim czasem spędzonym z byłym mężem, dyrektorem Elite Model Management, Géraldem Marie.

Latest Posts

Nie przegap