2 sierpnia 2022 | 10:13

Lindsie Chrisley wyjaśniła, że jej zaskakujące pojednanie z tatą Toddem Chrisleyem nie miało „nic” wspólnego z jego skazaniem pod zarzutem oszustwa.

Była gwiazda reality, 32, odniosła się do plotek w swoim podcaście „Southern Tea”, że ona i potentat nieruchomości, 53, „pogodzili się z powodu procesu.”

„Mogę śmiało powiedzieć, że nie było żadnego ponownego połączenia z powodu jakichkolwiek przyczyn prawnych”, wyjaśniła. „Nic takiego nigdy nie miało miejsca”.

Zamiast tego Lindsie przypisała swój rozwód z Willem Campbellem w 2021 roku za sprowokowanie ponownego spotkania jej i Todda.

„Po tym, jak moje sprawy rozwodowe stały się publiczne, mój tata napisał 'Jestem tutaj, kocham cię, cokolwiek dzieje się teraz w twoim życiu, widzę to'”, wspominała.

„That’s really more so how we were able to reconnect,” Lindsie continued. „[It was] zdecydowanie z powodu mojego rozwodu.”

Savannah Chrisley, Julie Chrisley, Todd Chrisley and Lindsie Chrisley
Lindsie twierdziła, że nie „połączyli się” z „powodów prawnych”.
Rick Diamond

Absolwentka „Growing Up Chrisley” i Campbell, 33, ujawnili swoje rozstanie za pośrednictwem mediów społecznościowych w lipcu 2021 roku.

W następnym miesiącu Todd wysłał Lindsie swoje wsparcie poprzez Instagram, co pozostawiło ją „naprawdę … zszokowaną”, ponieważ zablokowała ojca i nie mogła zobaczyć jego postów.

„Mamy nawzajem swoje numery”, powiedziała w sierpniu 2021 roku w odcinku swojego podcastu „Coffee Convos”.

Lindsie Chrisley, Savannah Chrisley, Todd Chrisley, Grayson Chrisley, Chase Chrisley and Julie Chrisley
Lindsie jest zrażona do swojej rodziny od 2019 roku.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

Lindsie posunęła się do nazwania komentarza Todda „wyzwalającym” w wywiadzie dla „Entertainment Tonight”, mówiąc, że „nigdy” więcej nie będą rozmawiać.

„Poprzez terapię w ciągu ostatniego roku, miałem właśnie zalecenie od mojego terapeuty, aby nie dostroić się, nie śledzić na mediach społecznościowych”, wyjaśniła we wrześniu 2021 roku. „Więc staram się zdystansować od tego tak bardzo, jak to tylko możliwe”

Czytaj również:  Britney Spears cieszy się dniem nagości na basenie: "Keep swimming

Jednak kiedy w czerwcu Todd i jego żona, Julie Chrisley, zostali uznani za winnych oszustw i uchylania się od płacenia podatków, Lindsie ich poparła.

„Werdykt nie jest tym, na co miałam nadzieję lub o co się modliłam i jestem głęboko zasmucona dla siebie, mojego syna i całej mojej rodziny”, napisała za pośrednictwem Instagram Stories po werdykcie. „Prosimy o modlitwę za nas w tym trudnym czasie”.