poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Lionsgate Dealmakers Michael Burns, Brian Goldsmith przedłużają kontrakty

Wiceprezes Lionsgate, Michael Burns, przedłużył swoją umowę o pracę z hollywoodzkim studiem o kolejny rok do października 2024 roku, podczas gdy kolega z zarządu COO Brian Goldsmith zawarł nową wieloletnią umowę kontraktową.

W piątek, w pliku papierów wartościowych, Lionsgate powiedział, że zarząd zgodził się 28 lutego, że studio skorzysta z opcji przedłużenia kontraktu Burna, przy czym wszystkie inne warunki oryginalnej umowy z grudnia 2020 roku pozostaną niezmienione.

Burns i prezes Lionsgate Jon Feltheimer – którego własna umowa o pracę w podobny sposób została niedawno przedłużona do sierpnia 2025 roku – stanowią najdłużej pracujący zespół zarządzający w Hollywood, będąc w studiu od 24 lat.

W tym samym czasie Burns i Feltheimer byli zajęci planami rozdzielenia płatnej telewizji i biznesu streamingowego studia od jego operacji studyjnych, aby oba były bardziej atrakcyjne jako cele przejęcia, z zakończeniem tego procesu strategicznych alternatyw ustalonych na wrzesień 2023 roku.

A 2 marca studio podpisało nową umowę o pracę z Goldsmithem, z okresem, który rozpoczął się 1 października 2022 roku i będzie trwał do 30 września 2025 roku. Goldsmith podobnie jak Burns był kluczowy dla ostatnich ruchów związanych z fuzjami i przejęciami w hollywoodzkim studiu. Dołączył do Lionsgate poprzez przejęcie Mandate Pictures w 2007 roku, gdzie pełnił funkcję COO i CFO.

W zeszłym roku Lionsgate przedłużyło długoterminową umowę dla Joe Drake’a, aby pozostał w studiu jako przewodniczący jego Motion Picture Group. W ślad za tym Lionsgate wręczyło Kevinowi Beggsowi nowy kontrakt na pozostanie na czele Lionsgate TV Group, a także studio odnowiło umowę o pracę z prezesem światowej dystrybucji telewizyjnej Jimem Packerem.

Czytaj również:  Jeremy Allen White opisuje "obrzydliwą" dietę, aby przybrać na wadze do filmu wrestlingowego A24: "Nie czujesz się świetnie"

Latest Posts

Nie przegap