12 listopada 2022 r. | 14:13

Melissa Joan Hart zdementowała plotki, że kiedykolwiek miała „beef” z Leną Dunham i zaznaczyła, że nawet nie spotkała się z twórczynią „Girls”.

„Jestem fanką pracy Leny i wszystkiego, co robi, aby wspierać kobiety w naszym przemyśle i mam nadzieję, że kiedyś podzielę się latte”, napisała na Instagramie w piątek 46-letnia absolwentka „Sabriny Nastoletniej Czarownicy”.

„Proszę uważać, aby nie dać się wciągnąć w nienawistną retorykę tych stron, które promują podział i plują bzdury, aby osiągnąć zysk.”

Hart zaznaczyła, że zajmuje się tymi plotkami tylko dlatego, że „liczni przyjaciele” pytali ją o rzekomą rywalizację.

Wychowanka „Melissy i Joey’a” zamieściła również zrzuty ekranu tego, co zostało przesłane na Instagramowe konto Deuxmoi zajmujące się ślepymi przedmiotami.

Jeden z postów twierdził, że Anjelica Huston – która pracowała u boku Harta w filmie Lifetime „The Watcher in the Woods” – powiedziała kiedyś na imprezie kilka „bardzo nieprzyjemnych rzeczy” o 36-letniej Dunham, prawdopodobnie z powodu jej przyjaźni z „wrogiem” Dunham.

Inny post twierdził, że Hart i Dunham były „wrogami od dawna”, twierdząc, że w jakiś sposób znają się, ponieważ ojciec autorki „Not That Kind of Girl” przyjaźnił się z twórcą programu dla dzieci Harta, „Clarissa Explains It All.”

„Kłótnia przy kolacji o dziecięce drag queens była tylko jednym z elementów układanki”, zarzucało źródło. „Melissa ma wprawę w alienowaniu ludzi w swoim życiu – znikają jak magia”.

Hart w odpowiedzi napisała na swoim Instagramie: „Nie mamy żadnego 'beefu’ i o ile pamiętam, nie mieliśmy nawet przyjemności spotkać się, nie mówiąc już o tym, że mieliśmy wystarczająco dużo relacji, aby uzasadnić jakikolwiek czas na dyskusję o drag queens.”

Matka czwórki dzieci dodała: „Jestem fanką pracy Leny i wszystkiego, co robi, aby wspierać kobiety w naszym przemyśle i mam nadzieję, że kiedyś podzielimy się latte.”

Czytaj również:  'RHONJ' recap: Margaret Josephs nazywa Jennifer Aydin "rozczochraną narkomanką

Dunham, ze swojej strony, nie odniosła się do plotek o feudzie.