sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

mistrzowie „Tańca z gwiazdami” Xochitl Gomez i Val Chmerkovskiy reagują na pierwsze zwycięstwo w piłce lustrzanej na cześć Lena Goodmana

Zwycięzcami 32. sezonu „Tańca z gwiazdami” zostali… Xochitl Gomez i Val Chmerkovskiy!

Aktorka i jej profesjonalny partner zabrali do domu trofeum Len Goodman Mirrorball Trophy we wtorek wieczorem, pokonując Jasona Mraza i Danielę Karagach (drugie miejsce), Arianę Madix i Pashę Pashkova (trzecie miejsce), Charity Lawson i Artema Chigvintseva (czwarte miejsce) oraz Alyson Hannigan i Sashę Farber (piąte miejsce).

„To jeszcze do mnie nie dotarło. Nie sądzę, żeby to dotarło do jutra!” Gomez powiedziała wyłącznie Page Six w sali balowej po programie, a Chmerkovskiy powiedział, że „to wspaniałe uczucie” zakończyć konkurs zwycięstwem.

„To jak kulminacja ciężkiej pracy, wielu poświęceń” – dodał. „Jestem po prostu dumny, że ta młoda dama, tak wcześnie w swoim życiu, była w stanie udowodnić sobie, że kiedy się do czegoś przyłożysz i chcesz naprawdę ciężko nad tym pracować, możesz osiągnąć wszystko.”

Xochitl Gomez i Val Chmerkovskiy wygrali 32. sezon „Tańca z gwiazdami” The Walt Disney Company
Oboje zabrali do domu pierwsze w historii trofeum Len Goodman Mirrorball Trophy we wtorek wieczorem. The Walt Disney Company

Gomez, lat 17, odbyła niesamowitą podróż w serii zawodów tanecznych i podczas naszego wywiadu zastanawiała się nad tym, jak bardzo rozwinęła się w ciągu ostatnich 11 tygodni. Zapytana o największą zmianę, jaką zauważyła w sobie od czasu premiery we wrześniu, gwiazda Marvela odpowiedziała, że po prostu nauczyła się „obejmować” swój śmiech i być sobą.

„Zawsze byłam tym, kim jestem i nie przejmowałam się tym, co myślą inni, ale na tym etapie mojej kariery jest pewna rzecz, której potrzebujesz, a ten serial jest dokładnie tym, czego potrzebowałam” – przyznała Gomez, która wcieliła się w postać bohaterki America Chavez w „Doktorze Strange w Multiwersum Szaleństwa”.

„I po prostu posiadanie wsparcia, rodziny, przyjaciół i po prostu ludzi troszczących się o mnie było naprawdę miłe. To było coś, z czego chyba nie zdawałem sobie sprawy, więc będąc tutaj pomyślałem: „Wow, ludzie się o mnie troszczą i mnie kochają!” A także posiadanie kogoś takiego jak Val, który był naprawdę opiekuńczy, a także bardzo miły i troskliwy.”

Czytaj również:  Gisele Bündchen posiada te "super pochlebne" legginsy w co najmniej dwóch kolorach
„To jeszcze do mnie nie dotarło. Nie sądzę, żeby to dotarło do jutra!” Gomez powiedziała Page Six. The Walt Disney Company

Ich zwycięstwo było historyczne dla programu, ponieważ Gomez i Chmerkovskiy są odbiorcami pierwszego w historii trofeum „DWTS” przemianowanego na cześć Goodmana. Ukochany sędzia główny zmarł w kwietniu w wieku 78 lat po prywatnej walce z rakiem kości.

„To ogromny zaszczyt. Len Goodman był mistrzem tańca towarzyskiego przez wiele lat jako ambasador tego programu, jako sędzia” – wyjaśnił 37-letni Chmerkovskiy. „Przekazał mi wiele swojej mądrości i to niesamowity zaszczyt przekazać ją Xochitl.”

Dodał, że „naprawdę pasuje”, aby Gomez była pierwszą celebrytką, która go wygrała, ponieważ wprowadziła do programu całe nowe pokolenie widzów ze swoim legionem młodych fanów w mediach społecznościowych. Poza tym, ona sama od lat jest wielką fanką programu.

Chmerkovskiy powiedział, że „naprawdę pasuje”, aby Gomez zabrała do domu trofeum przemianowane na cześć Goodmana. The Walt Disney Company
„Naprawdę, myślę, że dzięki niej wiele dzieci miało szansę nauczyć się tańca towarzyskiego” – powiedział. The Walt Disney Company

„Naprawdę, dzięki niej myślę, że wiele dzieci ma szansę nauczyć się tańca towarzyskiego” – powiedział Chmerkovskiy, a Gomez dodała: „Po prostu widzieć [moich fanów] tak podekscytowanych każdym tygodniem … ahh, to po prostu przynosi mi radość!”


Więcej informacji o reality TV na Page Six

  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Housewives Hangover”
  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Chmerkovskiy wcześniej wygrał sezon 20 z aktorką Rumer Willis i sezon 23 z byłą gimnastyczką olimpijską Laurie Hernandez, podczas gdy jego żona, Jenna Johnson, zabrała do domu trofeum sezonu 26 z byłym olimpijskim łyżwiarzem figurowym Adamem Ripponem.

Żona Chmerkovskiy’ego, Jenna Johnson, była bardzo dumna z duetu tanecznego, który wygrał sezon 32. The Walt Disney Company

Przed wtorkowym finałem profesjonalni tancerze udostępnili na Instagramie urocze zdjęcia swojego syna Rome’a pozującego obok trofeów. Teraz ich maluch będzie miał kolejne wyróżnienie do dodania do swojej kolekcji.

„Tak, to trafi do pokoju Rome’a” – potwierdził Chmerkovskiy. „Aby mógł się obudzić i zainspirować do wygrania tego [pewnego dnia].”

Czytaj również:  Minka Kelly i Dan Reynolds z zespołu Imagine Dragons podczas randki na lunchu robią sobie PDA

Jeśli chodzi o Gomez, planuje ona trzymać swoje trofeum bezpiecznie i w zasięgu wzroku w swojej sypialni.

„Mam szufladę, która jest po drugiej stronie pokoju od mojego łóżka i będzie właśnie tam”, powiedziała nam podekscytowana. „Więc za każdym razem, gdy kładę się spać, będzie tam i [ahhh!].”

Syn Chmerkovskiy’ego i Johnson, Rome, ma kolejną lustrzaną kulę do dodania do swojej kolekcji. jennajohnson/Instagram
„Tak, to trafi do pokoju Rome’a” – powiedział nam dumny tata. jennajohnson/Instagram

A fani nie będą musieli długo czekać, aby zobaczyć Gomez z powrotem w butach do tańca, ponieważ oficjalnie dołączyła do trasy koncertowej „Dancing With the Stars Live 2024”, która rozpocznie się 11 stycznia 2024 roku w Richmond, Va.

„Jestem taka podekscytowana!” – tryska gwiazda „Babysitter’s Club”. „I bardzo się cieszę, że Val i Jenna również jadą, podobnie jak mały Rome, i być może będę mogła tam odbyć swoją podróż z opieką nad dziećmi.”

Sezon 32 „Tańca z gwiazdami”, który pierwotnie był emitowany na ABC i Disney+, jest dostępny do streamingu na Hulu.

Latest Posts

Nie przegap