czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Opiekun prawny Wendy Williams pozywa spółkę dominującą Lifetime A+E Networks przed filmem dokumentalnym

Dwa dni przed premierą dużego filmu dokumentalnego o pogarszającym się stanie psychicznym Wendy Williams na antenie Lifetime, wyznaczony przez sąd opiekun byłej prowadzącej talk show złożył pozew przeciwko spółce macierzystej Lifetime, A+E Networks.

Sabrina Morrissey złożyła zapieczętowany pozew o zabezpieczenie roszczeń w czwartek w Sądzie Najwyższym Hrabstwa Nowy Jork. Pozew stwierdza, że Morrissey – której tożsamość jako osoby wyznaczonej przez sąd w 2022 roku do opieki nad Williamsem była nieznana publicznie i rodzinie Williamsa – „działa w charakterze tymczasowego opiekuna”

W skardze, w której domagano się tymczasowego zakazu zbliżania się, wymieniono A+E Networks, spółkę macierzystą Lifetime, oraz Entertainment One Reality Productions, która wyprodukowała czteroipółgodzinny film dokumentalny, który ma być emitowany przez dwie noce, w najbliższą sobotę i niedzielę.

W piątek sędzia apelacyjny Peter H. Moulton uchylił tymczasowy zakaz zbliżania się podpisany ex parte, orzekając, że taki nakaz byłby „niedopuszczalnym wcześniejszym ograniczeniem wypowiedzi, które narusza pierwszą poprawkę do konstytucji”

Moulton nadal utrzymywał dokumenty sprawy w tajemnicy, ale data rozprawy sądowej w tej sprawie została wyznaczona na wtorek, 27 lutego

Kannie Yu LaPack, dyrektor wykonawczy Lifetime ds. reklamy, spraw publicznych i mediów społecznościowych, potwierdziła The Hollywood Reporter, że Lifetime pojawił się w sądzie w piątek, ale nie podzieliła się żadnymi szczegółami dotyczącymi postępowania. Yu LaPack powiedziała również, że Where is Wendy Williams? „zostanie wyemitowany w ten weekend zgodnie z planem”

Nakręcony między sierpniem 2022 r. a kwietniem 2023 r., dwuczęściowy Where Is Wendy Williams? jest kroniką byłego szokującego dżokeja, który stał się sensacją dnia, gdy jej zdrowie i stan psychiczny spadają. Przedstawiciele Williams ujawnili w czwartek, że zdiagnozowano u niej pierwotną postępującą afazję i demencję czołowo-skroniową; Williams cierpi również na chorobę autoimmunologiczną Gravesa i obrzęk limfatyczny, który jest nagromadzeniem płynu w miękkich tkankach ciała; wraz z jej uzależnieniem od alkoholu, dolegliwości te są udokumentowane w filmie Lifetime.

Czytaj również:  Doniesienia: Włoski sędzia wzywa do odrzucenia sprawy o nadużycia seksualne Paula Haggisa

Williams jest producentem wykonawczym surowego filmu dokumentalnego, pierwotnie pomyślanego jako zakulisowe spojrzenie na wznowienie jej kariery za pośrednictwem nowego podcastu. Ekipa produkcyjna zaczęła śledzić byłą prowadzącą The Wendy Williams Show pod koniec sierpnia 2022 roku, ale biorąc pod uwagę jej stan fizyczny i psychiczny, skupiono się na jej zmaganiach z uzależnieniem i zaburzeniami autoimmunologicznymi.

W momencie z filmu dokumentalnego udostępnionego wyłącznie przez People, Williams siada ze swoją przyjaciółką Angelą „Blac Chyna” White – byłą uczestniczką reality show znaną z romantycznego związku z Robem Kardashianem. 35-letnia White wpadła do nowojorskiego mieszkania Williams, gdzie doszło do szczerej rozmowy, podczas której Williams zdjęła perukę, odsłaniając swoje prawdziwe włosy. Później w klipie zdejmuje buty, aby odsłonić stopy, pokazując White, jak jej obrzęk limfatyczny je uszkodził.

Morrissey został mianowany opiekunem Williams w czasie jej publicznego upadku; ówczesny doradca finansowy osobowości telewizyjnej twierdził pod koniec 2022 roku w nowojorskim sądzie, że była ona „niespełna rozumu”, co doprowadziło bank Wells Fargo do złożenia petycji o objęcie Williams tymczasową opieką finansową

Williams pozostaje dziś w ośrodku pod opieką Morrisseya i nadal jest nieosiągalna dla nikogo poza nieznaną publicznie kobietą. Telefon wykonany przez The Hollywood Reporter do Morrissey nie został natychmiast odesłany.

Feb. 23, 12:13 p.m. Ta historia została zaktualizowana o komentarz od Lifetime.
Feb. 23, 1:45 p.m. Ta historia została zaktualizowana o orzeczenie sądu apelacyjnego w tej sprawie.

Hilary Lewis przyczyniła się do powstania tego raportu.

Latest Posts

Nie przegap