poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Oto dlaczego Demi Lovato zdecydowała się wykonać „Heart Attack” na koncercie Cardiovascular Health Concert

Demi Lovato spotkała się z pewną reakcją w mediach społecznościowych po tym, jak wykonała swój przebój z 2013 roku „Heart Attack” na imprezie poświęconej zdrowiu układu krążenia na początku tego tygodnia.

Utwór znalazł się wśród jej 10 piosenek podczas koncertu American Heart Association’s Go Red for Women Red Dress Collection w Nowym Jorku w środę.

The Hollywood Reporter dowiedział się w piątek, że piosenkarka myślała, że nie będzie w stanie ponownie wykonać tego utworu po ataku serca i doświadczeniu bliskim śmierci kilka lat temu. Ale niedawno odzyskała tę piosenkę dla siebie i wyraziła to publiczności, dodając, co ona dla niej znaczy.

„Podczas gdy moja następna piosenka opowiada o intensywnych uczuciach, które towarzyszą zakochiwaniu się, a także o złamanym sercu, otwieraniu się, podejmowaniu ryzyka i nie baniu się zrobić tego ponownie, ta piosenka ma wiele podobieństw dla mnie, mojej podróży i przypomnienia nam wszystkim w pokoju, jak silne jest naprawdę połączenie umysłu, serca i ciała” – powiedziała Lovato, przedstawiając utwór

Po tym, jak filmy z koncertu zaczęły krążyć w Internecie, niektórzy kwestionowali, czy piosenka była odpowiednia na to konkretne wydarzenie. „Myślę, że utwór 'Heart Attack’ powinien zostać usunięty z tej listy, biorąc pod uwagę, że na sali było mnóstwo osób, które miały zawał serca” – napisała jedna z osób na TikTok. „Po prostu nie znam motywacji stojącej za tą piosenką”

Jednak inni fani bronili Lovato, zauważając, że sama doświadczyła zawału serca po przedawkowaniu w 2018 roku, czym podzieliła się w swoim serialu dokumentalnym z 2021 roku Dancing With the Devil.

THR dowiedział się również, że American Heart Association poparło decyzję piosenkarki o wykonaniu utworu „Heart Attack” i że został on dobrze przyjęty przez tłum.

Koncert Go Red for Women Red Dress Collection miał na celu podniesienie świadomości na temat chorób układu krążenia, a także funduszy na wsparcie badań nad odkryciami ratującymi życie.

Czytaj również:  Joe Rogan's Comedy Club Mothership ląduje w Austin: recenzja z wieczoru otwarcia

Latest Posts

Nie przegap