wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Ponowne spotkanie Setha Rogena i Rose Byrne wywołuje chaos w pierwszym zwiastunie filmu Apple „Platonic

Seth Rogen i Rose Byrne ponownie nawiązują kontakt i w jakiś sposób powodują zniszczenia w wielu domach w pierwszym zwiastunie serialu Apple TV+ Platonic.

10-odcinkowa komedia zostanie wyemitowana 24 maja przez współtwórców Nicka Stollera i Francescę Delbanco, którzy są współautorami scenariusza i reżyserami projektu. W obsadzie znaleźli się Luke Macfarlane, Tre Hale, Carla Gallo i Andrew Lopez.

Platonic podąża za Sylvią (Byrne) i Willem (Rogen), byłymi najlepszymi przyjaciółmi, którzy doświadczyli upadku i łączą się ponownie, gdy zbliżają się do wieku średniego. Zwiastun zapowiada chaos, który następuje po tym, jak zaczynają spędzać ze sobą dużo czasu, co widać na przykładzie pary niszczącej garaż, Sylvii przewracającej butelki wina w sklepie i Willa przechodzącego przez szklane drzwi.

W pewnym momencie nagrania przyjaciel Willa ostrzega go, że mężczyźni nie mogą przyjaźnić się z kobietami. „Jest wielu sławnych mężczyzn, którzy przyjaźnią się z kobietami”, odpowiada Will. „Laura Dern i Sam Neill w Jurassic Park.”

W dalszej części zwiastuna Sylvia stara się jak najlepiej wyjaśnić swojemu mężowi (Macfarlane), dlaczego spędza tyle czasu ze swoim zmartwychwstałym przyjacielem. „To żenujące być bałaganem przed tobą”, mówi Sylvia. „A Will jest o wiele większym bałaganiarzem niż ja.”

Platonic pochodzi z Sony Pictures Television. Byrne, Rogen, Stoller, Delbanco i Conor Welch są producentami wykonawczymi.

Byrne wystąpił ostatnio w serialu Apple TV+ Physical, a Rogen pojawił się w zeszłorocznym serialu Hulu Pam & Tommy. Para wystąpiła razem w filmie fabularnym z 2014 roku Sąsiedzi i jego sequelu z 2016 roku, z których oba zostały wyreżyserowane przez Stollera.

Platonic rozpoczyna emisję pierwszych trzech półgodzinnych odcinków 24 maja, a nowe odcinki będą debiutować co tydzień w środy.

Czytaj również:  Robert A. Fishman otrzyma nagrodę DGA za całokształt twórczości

Latest Posts

Nie przegap