poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

pracownicy 'Late Show’ aresztowani za nielegalne wejście na Kapitol USA po nagraniu skeczu o psie Triumphie Obrażalskim

Kilka osób pracujących dla CBS Late Show With Stephen Colbert zostało aresztowanych w czwartek wieczorem w biurowcu Kapitolu USA po nagraniu skitu z udziałem Triumpha the Insult Comic Dog, The Hollywood Reporter potwierdził.

Wśród aresztowanych był Robert Smigel, były Saturday Night Live i Late Night With Conan O’Brien scenarzysta najbardziej znany z portretowania Triumpha. Smigel pojawił się wcześniej jako Triumph w Late Show.

„W środę, 15 czerwca i w czwartek, 16 czerwca, Triumph the Insult Comic Dog był na miejscu w Kapitolu z zespołem produkcyjnym, aby nagrać wywiady do segmentu komediowego w imieniu The Late Show,” rzecznik CBS powiedział w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter. „Ich wywiady na Kapitolu były autoryzowane i wstępnie zaaranżowane poprzez asystentów kongresowych członków, z którymi przeprowadzano wywiady. Po opuszczeniu biur członków na ich ostatnim wywiadzie dnia, ekipa produkcyjna pozostała, aby nakręcić stand-upy i inne końcowe elementy komediowe w salach, kiedy zostali zatrzymani przez Capitol Police.”

Według oświadczenia policji Kapitolu USA, grupa została skonfrontowana przez policję w Longworth House Office Building około 20:30 w czwartek, po tym jak został on zamknięty dla gości.

„Funkcjonariusze zaobserwowali siedem osób, bez eskorty i bez legitymacji Kongresu, w korytarzu na szóstym piętrze” – napisano w oświadczeniu. „Budynek był zamknięty dla zwiedzających, a osoby te okazały się być częścią grupy, której USCP nakazał opuścić budynek wcześniej w ciągu dnia.”

Zostali oskarżeni o bezprawne wejście, według USCP.

„Jest to aktywne dochodzenie karne i może skutkować dodatkowymi zarzutami karnymi po konsultacji z prokuratorem amerykańskim”, dodano w oświadczeniu.

Czytaj również:  China Box Office: 'Avatar 2' ma szansę na 120 milionów dolarów na otwarcie

Latest Posts

Nie przegap