czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Producenci filmu o Kevinie Spacey odpowiadają na zarzuty o napaść seksualną w Wielkiej Brytanii: „Są tacy, którzy chcieliby, żeby nie grał”

W związku z tym, że prokuratorzy w Wielkiej Brytanii wydali zgodę na postawienie zarzutów napaści seksualnej Kevinowi Spacey, producenci ostatniego filmu aktora, Peter Five Eight, wsparli zdobywcę Oscara w jego próbie wskrzeszenia kariery.

„Choć to niefortunne, że wzmożona negatywna prasa pojawia się w czasie, gdy Kevin wraca do pracy, to należy się tego spodziewać. Są tacy, którzy chcieliby, żeby nie grał, ale przewyższają ich fani na całym świecie, którzy czekają na powrót na ekran artysty, którego lubią od dziesięcioleci”, powiedziało oświadczenie uzyskane przez The Hollywood Reporter od sponsorów Peter Five Eight, tajemniczego thrillera finansowanego przez Mad Honey i LTD Films oraz koprodukcji Ascent Films i Forever Safe.

Britain’s Crown Prosecution Service (CPS), agencja publiczna prowadząca postępowania karne w Anglii i Walii, nakazała wniesienie zarzutów karnych przeciwko Spacey’owi, lat 62, za cztery zarzuty napaści seksualnej na trzech mężczyzn, którzy są teraz w wieku 30 i 40 lat, CPS Special Crime Division ogłosiło w czwartek rano.

„Produkcja nie posiada wiedzy ani nie komentuje różnych wirujących zarzutów i uważa, że jest to sprawa dla sądów, aby określić ważność, jeśli istnieje. Peter Five Eight to film dla fanów, którym bardziej zależy na sztuce niż na skandalu” – dodano w oświadczeniu producentów.

Powrót Spacey’a do filmów po tym, jak zarzuty o napaść seksualną i niewłaściwe zachowanie wykoleiły jego karierę w 2017 roku, ma Peter Five Eight jest sprzedawany przez agenta sprzedaży VMI Worldwide w Cannes w tym tygodniu.

Thriller, który został nakręcony na początku tego roku w Kalifornii, w pobliżu granicy z Oregonem, gwiazdorzy Spacey w głównej roli jako Peter, charyzmatyczny mężczyzna w czarnym sedanie, który pojawia się w małej górskiej społeczności.

Jet Jandreau gra Sama, efektownego agenta nieruchomości, który okazuje się być niezrównoważonym i niespokojnym alkoholikiem z mrocznym sekretem, podczas gdy Rebecca De Mornay gra Brendę, którą Peter namierza w celu zdobycia informacji za namową swojego potężnego i cienistego szefa, pana Locka.

Czytaj również:  twórca "Beef" upokorzony "afirmującą życie" reakcją na wygraną Emmy w serialu limitowanym

Spacey zagra również w innym filmie pokazywanym w Cannes, 1242 – Gateway to the West.

Latest Posts

Nie przegap