3 marca 2023 r. |18:56

Raquel Leviss twierdziła, że spotyka się z samą sobą po przejściu przez tak „transformujący” rok – pomimo tego, że rzekomo miała „pełnowymiarowy romans” z Tomem Sandovalem.

„[Nie jestem] przeciwna randkom, ale nie jestem na aplikacjach randkowych ani niczym innym”, 28-latka mówi nam w nadchodzącym odcinku podcastu Page Six „Virtual Reali-Tea”.

„Ja po prostu, nie wiem, ale jestem w pewnym sensie jak randka z samym sobą i cieszę się byciem singlem i czuję, że bycie singlem pozwoliło mi naprawdę zastanowić się nad sobą i spędzić wysokiej jakości czas nad sobą,” kontynuuje. „I czuję, że to było bardzo potrzebne, żebym mogła się rozwinąć”

Leviss mówi dalej, że „wiele przeszła” w tym roku po tym, jak spotkała się z krytyką za spiknięcie się z Tomem Schwartzem, aka BFF Sandovala, podczas jego rozwodu z Katie Maloney.

Danny Murphy sitting with Raquel Leviss.
Raquel Leviss powiedziała Page Six, że cieszyła się życiem singielki zanim pojawiły się informacje o jej rzekomym romansie z Tomem Sandovalem.
Page Six

„Ten cały rok był tak transformujący dla mnie i czuję, że pracowałem przez wiele wyzwań, wiele jak blokady psychiczne, które mają”, powiedziała. „Naprawdę jak ograniczamy mnie całe moje życie, i potrzebowałem pokonać te wyzwania, aby wejść w osobę, którą jestem dzisiaj. I jestem po prostu naprawdę dumna z tego, jak daleko zaszłam.”

Kontynuowała, „Naprawdę dowiaduję się kim jestem jako osoba i wchodzę w siebie.”

Okazuje się, że reality TV tak naprawdę właśnie wkraczała w kolejny ze związków swoich współpartnerów z „VPR”.

Tom Sandoval and Ariana Madix selfie.
Sandoval i Ariana Madix nazwali to quits po prawie dekadzie razem, gdy tylko dowiedziała się o jego romansie z Leviss.
Instagram/ Tom Sandoval

Źródło powiedziało Page Six w piątek, że ona i Sandoval, który spotyka się z Arianą Madix od prawie dekady, „komunikowali się niewłaściwie od miesięcy.”

Inny insider mówi nam, że Madix, 37, została „oślepiona przez oszustwo” i że ona i Sandoval zerwali po tym, jak dowiedziała się o rzekomym romansie w środę wieczorem.

„Ariana ma złamane serce”, dodało źródło.

Czytaj również:  Nia Long podzieliła się tajemniczym postem o "zemście" po romansie z Ime Udoką

„Ariana była tam dla Raquel”, kiedy odwołała swoje zaręczyny z Jamesem Kennedym w grudniu 2021 roku.

Tom Sandoval selfie with Raquel Leviss.
Źródła mówią, że Sandoval i Leviss „chcą być razem.”
Instagram/ Raquel Leviss

Aby dodać obrazę do zranienia, źródło mówi nam, że Leviss i Sandoval „chcą być razem” teraz, gdy oboje są singlami.

Podczas gdy trzy gwiazdy Bravo zachowały milczenie w tej sprawie, były narzeczony Leviss i kolega z obsady James Kennedy zamieścił wiadomość na swoim Instagramie niecałą godzinę po tym, jak TMZ złamał tę historię.

Tom Sandoval kissing Ariana Madix
Madix była „blindsided” po poznaniu wiadomości w środę.
Todd Williamson/Bravo via Getty Images

Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary

„Mam nadzieję, że wszyscy czujecie się tak samo chorzy jak ja” – napisał w sekcji komentarzy. „To wyjaśnia wszystko”.

Jednak James nie jest jedyną osobą zdenerwowaną na zakochanych. Fani już wezwali do bojkotu nowego baru Sandovala i Schwartza, Schwartz & Sandy’s Lounge.

„#teamkatieandariana straciliście fana i płacącego klienta, jeśli TMZ ma rację co do Sandovala i Raquel. Biedna Ariana 😭”, skomentował na swoim Instagramie jeden z użytkowników. „Najgorsza rzecz do zrobienia dla biznesu, oszukiwanie swojej gf. Karma.”

Page Six może potwierdzić, że Bravo obecnie filmuje najnowszy dramat i ma nadzieję, że zostanie on włączony do sezonu 10.

„Vanderpump Rules” jest emitowane w środy na Bravo.

Filed undersprawy, ariana madix, bravo, sławne pary, zdradzanie, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, tom sandoval, tom schwartz, zasady vanderpump, wirtualna rzeczywistość – filmiki z herbatą, 3/3/23