wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Ryan Reynolds wyróżniony przez Blake Lively, Will Ferrell na American Cinematheque Awards

„Każdy, kto mnie zna, wie, jak bardzo kocham wieczór poświęcony całkowicie mnie”, Ryan Reynolds żartował podczas odbierania swojej nagrody American Cinematheque Award w Los Angeles w czwartek wieczorem, i kochaj lub nie, że dokładnie to dostał. Aktor był 36. laureatem tego prestiżowego wyróżnienia i został uświetniony wieczorem podkreślającym jego sukcesy w dziedzinie aktorstwa, produkcji i wielu przedsiębiorczych przedsięwzięć przez grono przyjaciół i kolegów, w tym Willa Ferrella, Hugh Jackmana, Octavię Spencer, Helen Mirren, Salmę Hayek, Shawna Levy’ego i żonę Blake Lively

Podczas gdy program pokazywał wiele aspektów kariery Reynoldsa poprzez segmenty zatytułowane „The Comedian”, „The Sexy Man”, „The Serious Man” i „The Smart Ass” – a nawet zawierał odśpiewanie przez całą salę balową kanadyjskiego hymnu narodowego (jako że Reynolds jest pierwszym Kanadyjczykiem, który zdobył nagrodę) – przemówienie Lively pod koniec nocy okazało się przełomowe

Z dwiema najstarszymi córkami pary w obecności i obecnie w ciąży z czwartym dzieckiem, Lively zauważył, że gwiazda zawsze miała w sobie coś, co przyciągnęło go do domu, począwszy od tego, że po raz pierwszy przeniósł się do L.A., aby kontynuować aktorstwo i jeździł do domu do Kanady w każdy weekend.

„Teraz jestem jego domem, a jego dziewczyny są jego domem i tak jak ten 19-letni chłopiec ściga się do domu, czy to z drugiego końca świata, czy ze spotkania po drugiej stronie ulicy; jest hardwired, aby dostać się do domu”, Lively powiedział tłumowi w sali balowej Beverly Hilton. „Gdyby wrócił do domu z planu nie w swojej garderobie, bylibyśmy bardzo zaniepokojeni – przemoczony błotem, sztuczną krwią, prawdziwą krwią, protetycznymi bliznami, kombinezonami superbohaterów, butami do stepowania czy makijażem klauna, tata zawsze wraca do domu.”

„Ten człowiek ściga się z powrotem do swojego prawdziwego życia jak nic, co kiedykolwiek widziałem, zwłaszcza nie przez kogoś, kto jest w stanie być tak all-in w swoim życiu zawodowym”, kontynuowała. „Jest w stanie jakoś być wszystkim dla wszystkich naraz; jest najbardziej obecną osobą, jaką kiedykolwiek spotkasz. I tak, tworzy magię w swojej pracy, ale man oh man tworzy magię w swoim prawdziwym życiu.”

(L-R) Blake Lively and Honoree Ryan Reynolds attend the 36th Annual American Cinematheque Awards at The Beverly Hilton on November 17, 2022 in Beverly Hills, California.

Blake Lively i Ryan ReynoldsEmma McIntyre/Getty Images

Częsty współpracownik Reynoldsa, Levy – który ponownie spotyka się z nim przy Deadpool 3 i przekomarzał się, że jeśli trzeci nie dorówna dwóm poprzednim, to będzie to wina Jackmana, który dołącza do projektu jako Wolverine – również podkreślił Lively w swoim przemówieniu jako supermoc Reynoldsa i jego cały świat, zauważając, „Jedną z najpiękniejszych rzeczy jest to, że nie sądzę, że w ciągu czterech lat naszej wspólnej pracy minął dzień, w którym nie przyznałby się do tego i nie wyraził wdzięczności za to.”

Czytaj również:  Według nowego raportu BFI, brytyjski sektor kina niezależnego jest skazany na "porażkę rynkową"

Levy, który był ostatnim mówcą wieczoru, żartobliwie skarżył się również, że nikt nie powiedział mu, że „będzie kurwa siedemnasty, a wszyscy, którzy idą przed tobą, są rzeczywistymi profesjonalnymi aktorami i komikami i przywódcami narodów. Będą kurwa grabić każdy pomysł, który miałeś, więc nie mam nic oryginalnego” Levy podsumował jednak Reynoldsa jako „więcej niż wielkiego artystę, to wielki człowiek”

Ferrell, który występuje z Reynoldsem w nowym musicalu Apple TV+ Spirited, był pierwszym prezenterem Reynoldsa, komentując, że wśród poprzednich odbiorców nagrody American Cinematheque Award znaleźli się „Steven Spielberg, Ron Howard, Martin Scorsese, Jodie Foster i Sean Connery, by wymienić tylko kilku. A dziś wieczorem wybraliście pana Ryana Reynoldsa. Co sobie myślałeś? Co się stało? Kto odpadł? On nawet nie jest Amerykaninem, on jest Kanadyjczykiem!”

Miał też jednak kilka miłych słów, mówiąc: „Ryan Rodney Reynolds, lub Ry-Rod, jak jesteś czule nazywany przez swoich fanów, jesteś niesamowicie utalentowanym aktorem, filmowcem, biznesmenem, ale co ważniejsze, jesteś po prostu świetnym facetem i mam szczęście, że mogę nazwać cię przyjacielem”

Will Ferrell Emma McIntyre/Getty Images

Hayek, Mirren, Jackman, Jeff Bridges i premier Kanady Justin Trudeau wysłali wiadomości wideo, a Spencer, Nathan Fillion, Mary Steenburgen i Rob McElhenney służyli jako prezenterzy osobiście. McElhenney kupił walijski klub piłkarski Wrexham A.F.C obok Reynolds dwa lata temu, i powiedział, „istnieje duża szansa, że jesteśmy w tej rzeczy razem do końca naszego życia. I mogę szczerze powiedzieć, że nie ma osoby na Ziemi, z którą wolałbym to robić niż z Ryanem”

Kiedy Reynolds w końcu stanął na scenie, aby przyjąć swoją nagrodę, przyznał: „Nigdy nie traktowałem siebie zbyt poważnie, jak wielu z was wie, i to tworzy dość mylący paradoks, kiedy jestem świętowany przez bardzo poważny pokaz nagród z prestiżowym towarzystwem, jak to.” Przypomniał, że Bridges kiedyś gestykulował do pokoju pełnego aktorów i producentów i ogłosił, „To jest nasze plemię, człowieku”, co jest czymś, do czego nie odnosił się w tamtym czasie.

Czytaj również:  Jak oglądać czwartą republikańską debatę prezydencką online bez kablówki?

„Chociaż otrzymałem przywilej grania na różnych polach i w różnych piaskownicach, mam na uwadze, że jestem przede wszystkim znany jako aktor filmowy, a to jest pokorne, ponieważ filmy łączą ludzi w sposób zarówno figuratywny, jak i dosłowny” – powiedział Reynolds. „To uczucie wspólnoty jest, bardziej niż cokolwiek innego, tym, za czym tęsknię, tym, co pragnę tworzyć”, dodając, że tak wiele z tego, co robi, robi dla swoich córek.

„Co najważniejsze mam okazję spędzać dni pracując z moją ulubioną współpracowniczką ze wszystkich, moją żoną Blake. Jesteś największym ghostwriterem w historii Hollywood, dosłownie autoryzowałeś mnie do tej chwili” – kontynuował, zanim się zawinął: „Oto stoję przed wami z tym wymyślnym i pięknym trofeum, oblany całym tym przywilejem, szczęściem i wdzięcznością, i pomimo tego, co myślałem o komentarzu Jeffa Bridgesa lata temu, zaczynam podejrzewać, że mogę być częścią społeczności”

Jason Blum i jego Blumhouse Productions również zostali uhonorowani w ramach wieczoru, otrzymując nagrodę Power of Cinema Award od Hill Valley; prezes Universal Pictures Donna Langley wręczyła mu ją, drocząc się z Blumem, „Muszę cię tylko ostrzec, że twój współhonorowy tego wieczoru, Ryan, jest bardzo zabawny i robi bardzo zabawne filmy, więc ma zabawnych ludzi, którzy go przedstawiają. Ty robisz straszne filmy, więc masz tę straszną osobę, która cię przedstawia”

„Jest szalony, jest śmiały, jest nieustraszony, jest odważny i muszę powiedzieć, Jasonie, że twoje partnerstwo i przyjaźń były nieocenione” – powiedział Langley. „Jestem po prostu tak dumny, że zdecydowałeś się uczynić Universal swoim domem przez ponad dekadę”

(L-R) Donna Langley and honoree Jason Blum pose in the press room during the 36th Annual American Cinematheque Award Ceremony honoring Ryan Reynolds at The Beverly Hilton on November 17, 2022 in Beverly Hills, California.

Donna Langley i Jason BlumAlberto E. Rodriguez/Getty Images

Wchodząc na scenę, Blum zauważył: „To zabawne być tutaj, przyjmując nagrodę, ponieważ wszyscy w Hollywood mówią, że nie robimy tego dla nagród, co wiemy, że nie jest prawdą, ale w horrorze jest to w pewnym sensie prawdą, ponieważ nagród dla horroru jest niewiele, więc to jest bardzo, bardzo fajne.”

Czytaj również:  Chris Pratt w serialu Amazona "The Terminal List": Przegląd TV

„Przez długi czas w Blumhouse byliśmy czymś w rodzaju grupy nieprzystosowanych outsiderów – nie wolno nam już myśleć o sobie w ten sposób, jak sądzę, zwłaszcza tutaj wieczorem, co czuje się głupio mówiąc, ale wciąż czuję się w ten sposób, z czego jestem szczęśliwy w rzeczywistości – pracując w gatunku, który kochamy, z jednymi z najbardziej kreatywnych filmowców w naszej branży”, kontynuował, dedykując nagrodę wszystkim filmowcom, z którymi jego firma pracowała – w tym Jamesowi Wanowi, z którym Blum prowadzi rozmowy, aby połączyć ich dwie firmy produkujące horrory. „Jestem bardzo, bardzo podekscytowany tym, co może nadejść, gdy wszyscy, miejmy nadzieję, będziemy pracować razem” – powiedział o tym partnerstwie, jednocześnie dziękując „obłędnym fanom horrorów”. Są miliony i miliony nieszczęśników i outsiderów, którzy przychodzą oglądać nasze filmy Blumhouse w kinach i mają wspólne doświadczenie bycia przerażonym razem.”

Latest Posts

Nie przegap