29 marca 2023 r. |15:58

Gwiazda „Vanderpump Rules” Scheana Shay została sfotografowana w środę rano, gdy opuszczała budynek sądu w Los Angeles, po tym jak Raquel Leviss poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się do niej.

Shay wyglądała na wyprostowaną, gdy szła obok swojego zespołu prawnego, trzymając się prawą ręką czarnej parasolki i machając lewą ręką.

Piosenkarka „Good As Gold” utrzymała swój wygląd w czarnej koszuli z dekoltem, pomarańczową marynarką i dopasowanymi spodniami.

Scheana Shay leaving a courthouse
Scheana Shay została zauważona jak wychodziła z sądu w środę po tym jak sprawa Raquel Leviss o zakazie zbliżania się została umorzona.
SplashNews.com

Shay, 37, uzupełniła swój wygląd czarnymi okularami przeciwsłonecznymi, czarnymi butami na obcasie, diamentowymi kolczykami i długimi, pomalowanymi na złoto paznokciami. Włosy zaczesała do tyłu w ciasny koński ogon.

Gospodarz podcastu „Scheananigans” szedł obok męża, Brocka Daviesa, który uzupełnił wygląd Shay w białej koszuli z kołnierzykiem, tanich spodniach i tanich płaszczu. Pokazał również swoją nową fryzurę po ścięciu swoich długich włosów w zeszłym tygodniu.

Byłe BFFs miały pojawić się w sądzie w środę, aby wysłuchać sprawy Leviss, która chce uzyskać stały zakaz zbliżania się do Shay.

A selfie of Raquel LEviss and Scheana Shay
Leviss uzyskała tymczasowy zakaz zbliżania się do swojej byłej BFF 7 marca.
raquelleviss/Instagram

„Po prostu kochamy budzić się super wcześnie, jeździć w deszczu, aby, wiesz, iść do sądu”, Shay sarkastycznie podzieliła się w selfie Instagram Story wideo w drodze do sądu.

Leviss, 28, jednak nie pojawił się, jak wcześniej stwierdziła, że nie będzie dążyć do stałego zakazu zbliżania się i pozwalając tymczasowy, który został przyznany wcześniej w tym miesiącu wygasnąć.

„Kiedy Rachel zdała sobie sprawę, że przegra w sądzie i że nie może po prostu tego zarzucić, zdecydowała się w ogóle nie pojawić”, powiedział Page Six w środę prawnik Shay, Neama Rahmani, używając prawdziwego nazwiska Leviss.

A selfie of Raquel Leviss
Leviss oskarżyła Shaya o to, że dał jej posiniaczone oko.
LA Superior Court
A selfie of Raquel LEviss
Leviss przedstawiła kilka zdjęć swojej twarzy w czasie, gdy wnioskowała o zakaz zbliżania się na początku tego miesiąca.
LA Superior Court

Reprezentant Leviss twierdził, że Shay i jej zespół prawny zostali „powiadomieni” podczas nagrywania reunionu w zeszły czwartek, że Leviss wycofuje swój wniosek. Jednak Rahmani twierdził, że jego klientce doręczono list, który nie miał „żadnego znaczenia prawnego”, a sprawa nadal znajdowała się w kalendarzu sądowym.

Czytaj również:  Ariana Grande oddaje hołd Oz w minisukience w maki podczas trasy prasowej "Wicked

„Sąd został powiadomiony przez adwokata Raquel, że nie bierzemy udziału w procesie i nie posuwamy się naprzód. Złożyliśmy dokumenty wymagane przez urzędnika sądowego, które zostały ostemplowane i otrzymane”, powiedział przedstawiciel Leviss dla Page Six.


Śledź relację Page Six z „Scandoval”:

  • Dramat Toma Sandovala, Raquel Leviss, Ariany Madix, wyjaśniony
  • Jak Ariana Madix dowiedziała się o romansie Toma Sandovala i Raquel Leviss
  • Lisa Vanderpump reaguje na rzekome uderzenie Raquel Leviss przez Scheanę Shay
  • Pierwsze zdjęcia Raquel Leviss od czasu romansu

Leviss początkowo otrzymała tymczasowy zakaz zbliżania się po tym, jak twierdziła, że Shay uderzył ją i posiniaczył jej oko 1 marca.

Jak wcześniej donosiła Page Six, byłe przyjaciółki wdały się w „gorącą konfrontację”, kiedy Shay dowiedziała się, że Leviss miała „pełnowymiarowy romans” z Tomem Sandovalem – BFF Shay, chłopakiem Ariany Madix od prawie dziesięciu lat.

Tom Sandoval and Raquel LEviss dancing at Coachella
Do „gorącej konfrontacji” doszło po tym, jak Shay dowiedziała się o romansie Leviss i Toma Sandovala.
tomsandoval1/Instagram
Tom Sandoval and Ariana Madix posing together at an event
Sandoval i Madix byli w prawie 10-letnim związku, gdy dowiedziała się o jego „pełnowymiarowym romansie” z Leviss.
arianamadix/Instagram

Rahmani wcześniej zaprzeczył, że Shay uderzył Levissa, ale przyznał, że ten pierwszy faktycznie „popchnął” tego drugiego tej nocy.

„Scheana nie uderzyła Rachel. Rachel nie dostała czarnego oka,” powiedział Rahmani. „Scheana popchnęła Rachel, ale dopiero po tym jak Rachel złapała ją za nadgarstek, a Rachel nie doznała wstrząsu mózgu”.

Tymczasowy zakaz zbliżania się ostatecznie doprowadził do tego, że Shay i Leviss musieli nakręcić bardzo oczekiwane spotkanie sezonu 10 osobno.

Filed undersprawy, brawo, występy sądowe celebrytów, przestępstwa celebrytów, waśnie celebrytów, walki celebrytów, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, zakazy zbliżania się, skandale, scandoval, scheana shay, tom sandoval, vanderpump rules, 3/29/23