4 marca 2023 r. |15:59

Za mało, za późno.

Tom Sandoval i Raquel Leviss planowali „od tygodni” powiedzieć Arianie Madix o ich rzekomym romansie, zanim skandaliczna wiadomość wybuchła w piątek, wiele źródeł potwierdziło Page Six.

Jednak opóźnienie ostatecznie spowodowało, że Madix dowiedziała się o tym na własną rękę, przeszukując telefon swojego obecnie byłego chłopaka.

Źródła powiedziały, że nie jest jasne, czy Sandavol, 39, i Leviss, 28, zamierzali powiedzieć Madix, 37, przed kamerą dla „Vanderpump Rules”, ale pomysł, aby się oczyścić był „ruminowany przez tygodnie.”

Przedstawiciel Sandovala odmówił komentarza, podczas gdy przedstawiciel Levissa nie odpowiedział natychmiast na prośbę.

Page Six podało w piątek, że nowa para miała „pełnowymiarowy romans” przez kilka miesięcy za plecami Madix i źródła twierdzą, że teraz „chcą być razem”.

Tom Sandoval and Ariana Madix at an event.
Gwiazdy „Vanderpump Rules” Tom Sandoval i Raquel Leviss planowali powiedzieć Arianie Madix o swoim rzekomym romansie od „tygodni.”
Getty Images

Osoba wtajemniczona powiedziała, że Madix została „oślepiona przez oszustwo”, ponieważ ona i Sandavol byli ostatnio „czuli publicznie” i nie mieli żadnych problemów w ich związku.

Blond piękność dowiedziała się o romansie w środę wieczorem po tym, jak poszła wspierać swojego ówczesnego chłopaka na jednym z koncertów jego zespołu coverowego.

Page Six potwierdziło następnie, że pod koniec imprezy Madix znalazła w telefonie Sandovala nagranie z Levissem o charakterze seksualnym.

Raquel Leviss and Ariana Madix at an event outside.
Jednak Madix dowiedziała się o tym zanim Sandavol i Leviss mogli jej powiedzieć.
Instagram/@raquelleviss

Sandoval od tego czasu został zauważony jak pakuje swoje walizki do samochodu przyjaciela, chociaż jego przedstawiciel twierdził, że gwiazda rzeczywistości nie wyprowadza się jeszcze ze swojego domu.

Page Six doniosło w sobotę, że zhańbiona gwiazda Bravo wycofała się z zaplanowanego na 8 marca wywiadu, po tym jak pojawiły się informacje o jego romansie.


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary
Czytaj również:  Selma Blair ma się lepiej, ale mówi, że SM wciąż "nawiedza" jej "fizyczne komórki

Właściciel baru miał omówić swoje partnerstwo z Hydroyxcut i kilka innych tematów wraz z jego współgwiazdą Tomem Schwartzem.

Chociaż Sandavol nie jest dostępny do udzielania wywiadów, backlash nie powstrzymał go przed wejściem na scenę, aby wystąpić ze swoim zespołem, Tomem Sandovalem i The Most Extras, w piątek wieczorem.

A selfie of Tom Sandavol and Ariana Madix.
Źródło powiedziało Page Six, że Madix była „blindsided” przez aferę.
tomsandoval1/Instagram

Podczas swojego występu piosenkarz poświęcił chwilę, aby najwyraźniej odnieść się do zarzutów o oszustwo do tłumu.

„Czy kiedykolwiek byłeś jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi w Ameryce?” zapytał publiczność.

Kiedy Sandavol spotkał się ze śpiewami „Ariany” ze strony uczestników, odpowiedział: „Kochamy ją.”

Informator powiedział wcześniej Page Six, że Bravo ma kamery „toczenia” w celu uchwycenia upadku z rzekomej zdrady podczas 10 sezonu „Vanderpump Rules”, który jest obecnie emitowany środy.

Filed undersprawy, ariana madix, bravo, rozstania celebrytów, sławne pary, zdradzanie, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, tom sandoval, vanderpump rules, 3/4/23