niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Whoopi Goldberg dostała rolę w filmie po tym, jak wyszła z domu, by poskarżyć się na hałaśliwych sąsiadów

Według reżysera Mario Van Peeblesa, Whoopi Goldberg dostała rolę w filmie po tym, jak wyszła z domu i poskarżyła się na hałas na swojej ulicy.

„Nie obsadziłem Whoopi. Whoopi obsadziła się sama”, powiedział Van Peebles Page Six o swoim nowym westernie „Outlaw Posse”, „Reżyserowałem show w [dramacie Hulu] 'Wu-Tang: An American Saga” w New Jersey, a ten sąsiad przyszedł wściekły, krzycząc: „Kto robi ten cały hałas”, a to była Whoopi.”

„Kiedy zdała sobie sprawę, że reżyseruję, zapytałem ją, co chcesz zrobić dalej” – powiedział Van Peebles – „a ona powiedziała: 'Chcę zrobić western’, a ja odpowiedziałem 'Przygotowuję się do zrobienia westernu’ Wtedy zapytała: „Czy wiesz, kim jest Dyliżans Mary?”, a ja odpowiedziałem: „Tak”.”

Whoopi Goldberg gra Dyliżans Mary w „Outlaw Posse” Courtesy Everett Collection
Charlamagne Tha God poprowadził po projekcji Q&A z Mario Van Peeblesem i jego synem Mandelą. Getty Images

Goldberg wciela się w postać Stagecoach Mary, doręczycielki poczty, która jako pierwsza czarnoskóra kobieta w Stanach Zjednoczonych została zatrudniona jako listonoszka na głównej trasie.

Peebles twierdzi, że aktorka EGOT obsadziła siebie w niezależnym filmie. Courtesy Everett Collection

„Nie zrobiła tego za darmo”, powiedział nam, „Nadal musiałem jej zapłacić i nie chciałbym, żeby robiła to za darmo, ale zrobiła to z właściwych powodów.”

Dodał: „Mam swoją własną zasadę, jeśli chodzi o casting do filmu: Bez względu na to, kim lub czym jest dana osoba… gdybyśmy wszyscy byli na obozie i mieli po dwanaście lat, czy chciałbym z tobą zagrać? Jeśli odpowiedź brzmi tak – „Będzie się z nią fajnie bawić! – to tak, jesteś w tym filmie”

Współprowadząca „The View” chciała, aby jej następną rolą był western. Getty Images

Prywatny pokaz odbył się w Regal Union Square Theatre w czwartek, gdzie Charlamagne Tha God poprowadził Q&A po filmie z Pebbles. Whoopi Goldberg, French Montana i Joey Bada$$ byli obecni.

W filmie występują Neal McDonough, Edward James Olmos, Cedric The Entertainer, Cam Gigandet, DC Young Fly i John Carroll Lynch. „Outlaw Posse” jest obecnie w kinach.

Czytaj również:  wychowanka 'RHODC' twierdzi, że miała miesięczny romans z księciem Harrym

Latest Posts

Nie przegap