poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Wynonna Judd otwiera się na temat śmierci matki Naomi: „I Feel So Helpless”

Wynonna Judd w niedzielę otworzyła się na temat śmierci swojej matki i partnerki do śpiewania, Naomi Judd, która zmarła przez samobójstwo 30 kwietnia po długiej walce z problemami zdrowia psychicznego.

W serdecznym poście na Instagramie napisała o bólu związanym ze śmiercią matki i uczuciu bezradności. Najpierw pytając „CO WIEM?” – wyobrażając sobie, że jej life coach zadaje jej to właśnie pytanie – przystąpiła do odpowiedzi na kilka sposobów.

„Wiem, że ból po stracie mamy 4/30 przez samobójstwo jest tak wielki, że często czuję, że nigdy nie będę w stanie w pełni zaakceptować i poddać się prawdzie, że odeszła w taki sposób, w jaki to zrobiła”, napisała. „To nie może być sposób, w jaki kończy się historia The Judds”, dodając emoji ze złamanym sercem.

Powiedziała również, że jest zaangażowana w swoje „osobiste uzdrowienie” i przyrzekła „przerwać cykl uzależnienia i dysfunkcji rodziny”, szczególnie dla jej pierwszego wnuka, urodzonego 13 kwietnia.

„Wiem, że czuję się tak bezradna – teraz szczególnie”, dodała. „Wiem, że tak jak to brzmi, 'Miłość może zbudować most’ Znajduję siebie nucąc piosenkę, którą mama napisała dla fanów, do siebie tutaj na farmie w nocy.”

Dodała, że nie zawaha się poprosić o pomoc, jeśli będzie jej potrzebować.

„Naprawdę WIEM, że nie jestem w stanie zrobić tej żałoby wszystko sam, i że to jest w porządku, aby sięgnąć po pomoc”, napisała. „Będę nadal walczyć o moją wiarę, o mój SELF, o moją rodzinę i będę nadal pokazywać się i śpiewać”.

Siostra Wynonny, Ashley Judd, również otworzyła się na temat śmierci Naomi w wywiadzie dla Good Morning America wcześniej w tym miesiącu.

„Nasza matka nie mogła się powiesić, dopóki nie została wprowadzona do Hall of Fame przez swoich rówieśników”, powiedziała Ashley. „To jest poziom katastrofy tego, co działo się wewnątrz niej, ponieważ bariera między szacunkiem, w którym ją trzymali, nie mogła przeniknąć do jej serca, a kłamstwo, które powiedziała jej choroba, było tak przekonujące.”

Czytaj również:  Mark Ronson chce tworzyć więcej muzyki z Ryanem Goslingiem: "Zdecydowanie dobrze się bawiliśmy"

Przeczytaj pełny post Wynonny poniżej.

Latest Posts

Nie przegap