poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

Z powodu książki współpracownika Cuomo wybucha konflikt między niegdysiejszymi przyjaciółmi, a Melissą DeRosą i potencjalną wiceprezydent Elise Stefanik

Słyszeliśmy, że waśń pomiędzy Melissą DeRosą i Elise Stefanik z Albany ponownie rozgorzała z powodu dziwnego incydentu związanego z ostatnią książką DeRosy.

W książce „What’s Left Unsaid”, była porucznik gubernatora Andrew Cuomo, 38-letnia DeRosa, opowiada o tym, jak ona i obecna surogatka Donalda Trumpa, 36-letnia Stefanik, poznały się w 1995 roku jako uczennice Albany Academy for Girls, „najstarszej w kraju szkoły dla dziewcząt”

Ale para wdała się w krzyk podczas COVID i od tego czasu nie rozmawiała.

Teraz bitwa wybuchła ponownie, jak słyszymy, z powodu rzekomego incydentu w lokalnej księgarni w stanie Upstate, kiedy mama Stefanika wypowiedziała się na temat tomu.

W czasach szkolnych w elitarnej Albany Academy, DeRosa postrzegał Stefanik – która jest obecnie potencjalnym kandydatem Trumpa na wiceprezydenta – jako „bystrą, niezwykle inteligentną i bardzo wyraźnie zmotywowaną uczennicę”

Przyszli Demokraci i Republikanie połączyli nawet siły podczas kandydowania do rady uczniowskiej, aby „utworzyć nową grupę” i „zawrzeć wzajemnie korzystną umowę”, która „otworzyłaby drogę do naszych indywidualnych karier politycznych” i wygrała wybory szkolne.

Kiedy byli koledzy z klasy wylądowali w Waszyngtonie, DC, po uczęszczaniu do szkół Ivy League, DeRosa pisze: „Ludzie pytali, jak Elise i ja mogliśmy w ogóle ze sobą rozmawiać, biorąc pod uwagę nasze różnice polityczne”

Stefanik i DeRosa byli uśmiechnięci na zjeździe klasowym w 2015 roku. melissadderosa/Instagram
Melissa DeRosa wspomina jak jej przyjaźń z Rep. Elise Stefanik poszła na południe. Getty Images

Ale byli koledzy z klasy „uczestniczyli w swoich weselach i chodzili do siebie po profesjonalne i osobiste porady.”

DeRosa nadal ma zdjęcie ze ślubu Stefanik opublikowane na Instagramie z podpisem: „Może i jest najmłodszą kobietą wybraną do Kongresu, ale dla mnie zawsze będzie moją koleżanką z gimnazjum i negocjatorką automatów z przekąskami. Gratulacje dla wspaniałej panny młodej”

Ta nieprawdopodobna przyjaźń zakończyła się podczas pandemii COVID-19, kiedy Stefanik publicznie nazwała szefa DeRosy, Cuomo, „najgorszym gubernatorem w Ameryce” za jego sposób radzenia sobie z kryzysem, a DeRosa prywatnie oskarżył ją w rozmowie telefonicznej o bycie „partyzantem”, pisze w książce. Była to ich ostatnia rozmowa.

Czytaj również:  Harry Styles i Olivia Wilde unikają kłopotliwego spotkania na siłowni po rozstaniu
DeRosa i Stefanik pokłócili się z powodu pandemii COVID-19. melissadderosa/Instagram

(Stefanik nie skomentował wspomnień DeRosy w książce. Ale źródła wcześniej powiedziały Postowi w 2021 roku, że rozmowa telefoniczna na temat polityki COVID Cuomo zakończyła ich przyjaźń, ale twierdzili, że DeRosa „krzyczał” na i „zastraszał” Stefanik.)

Książka DeRosy twierdzi również, że Stefanik była zazdrosna o rep. Alexandrię Ocasio-Cortez (D-NY) i że Stefanik z powodzeniem stała się „AOC prawicy”

Wygląda na to, że książka wbiła kolejny klin między tę parę.

Książka celuje również w Donalda Trumpa, Letitię James i innych graczy politycznych. Union Square & Co.

W najnowszym rozdziale dla wrogów ze stanu Upstate, źródło podało Page Six, że „matka Stefanika wtargnęła do lokalnej niezależnej księgarni w Albany, aby poskarżyć się, że sklep niesie” książkę DeRosy.

Źródło twierdzi, że „najwyraźniej była wściekła, że książka DeRosy przyciąga taką uwagę i próbowała zażądać od sklepu zaprzestania jej promowania”, dodając, że „czuje się jak gimnazjalista, którego mama wtargnęła do gabinetu dyrektora, z wyjątkiem tego, że są to dorosłe, profesjonalne kobiety”

Stefanik jest obecnie brana pod uwagę jako potencjalny kandydat na wiceprezydenta. AFP via Getty Images

Ale starszy doradca Stefanik, Alex DeGrasse, odparł, gdy zapytaliśmy o rzekomy incydent: „To nieprawda”, a następnie wyjaśnił: „Mama kongresmenki Stefanik kupiła wiele książek na Boże Narodzenie dla swojego 2-letniego wnuka, Sama, a kiedy dowiedziała się, jak ma na nazwisko, sprzedawca próbował zmusić ją do zakupu podpisanego egzemplarza książki Melissy DeRosy. Odmówiła, ponieważ nie popiera kolesiów-przestępców Cuomo. Dokonała zakupu książek dla dzieci i wróciła do pracy.”

Ten sam przedstawiciel twierdził również, że „Melissa została przyłapana na kupowaniu własnej książki w Czarny Piątek w Saratodze [w Barnes & Noble], aby spróbować zwiększyć sprzedaż”

DeGrasse dodał: „Obżarstwo książkowe w Czarny Piątek najwyraźniej nie zadziałało. Jest teraz nieudaną autorką, podobnie jak jej zhańbiony szef Cuomo.”

Książka DeRosy najwyraźniej podsyciła płomienie waśni między byłymi przyjaciółmi. Getty Images

Inne źródło twierdzi, że DeRosa był w sklepie kupując książkę dla lokalnego kumpla i szydził, że jeden egzemplarz nie zwiększy sprzedaży.

Czytaj również:  Najlepsze zdjęcia gwiazd tego tygodnia: Poczuj miłość z Gwen Stefani, Catherine Zeta-Jones i nie tylko

Rzecznik DeRosy powiedział nam: „Melissa nie komentuje żadnych wybryków Elise”

Zapytany o relacje ze Stefanik, które poszły na południe podczas premiery książki jesienią, DeRosa podobno powiedział: „To trochę tragiczne.”

Źródła wcześniej wspominały o rozmowie, która rzekomo zakończyła przyjaźń w 2021 roku. CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

Książka celuje również w Trumpa, Jareda Kushnera, Chrisa Cuomo, prezydenta Bidena i Letitię James, między innymi, broniąc Cuomo. Książka była również fetowana na imprezach książkowych przez niektórych znanych przyjaciół DeRosy, w tym Katie Holmes, Aleca i Hilarię Baldwin oraz hollywoodzką producentkę Jane Rosenthal.

Płomienie waśni między DeRosą i Stefanikiem mogą zostać jeszcze bardziej podsycone: Wcześniej informowaliśmy, że DeRosa pozostawiła otwarte drzwi dla potencjalnego startu w wyborach.

Latest Posts

Nie przegap