24 czerwca 2022 | 8:51

Angelina Pivarnick wyłącza telewizor.

Gwiazda „Jersey Shore: Family Vacation” nie dostroiła się do czwartkowej premiery sezonu 5B, mówiąc, że jest „zbyt zraniona”, aby oglądać swój rozwód i plotki o zdradzie rozgrywające się w programie MTV.

„Zdecydowałam się nie tweetować na żywo, ponieważ nie oglądam programu,” Pivarnick, 35, zatweetowała. „Ten sezon będzie dla mnie ciężki psychicznie”.

Gwiazda rzeczywistości, która zaprzeczyła, że zdradza swojego męża Chrisa Larangeira, również wzięła na swój Instagram Stories, aby napisać, że jest „chora na to s-t,” dodając, że są „dwie strony każdej historii.”

Na początku tego tygodnia, współpartnerzy Pivarnick potępili jej rzekomą niewierność.

„Nie ma żadnej tolerancji, gdy ma to wpływ na rodzinę”, Jenni „JWoww” Farley powiedziała Page Six.

Snooki, JWoww, The Situation, Deena Cortese, Vinny Guadagnino, Ronnie Ortiz-Magro
Obsada programu MTV oskarżyła Pivarnick o zdradzanie jej męża, Chrisa Larangeira.
MTV

Mike „The Situation” Sorrentino, który nazwał Pivarnick „oszustką” w zwiastunie serialu reality, powiedział nam, że był „szczery.”

„Czuję, że jestem po prostu prawdziwy i nie zamierzam być enabler,” Sorrentino, 39, dodał. „Jeśli twoje decyzje wpływają na mnie, moją rodzinę i moich przyjaciół, wtedy wkroczę”.

Chris Larangeira and Angelina Pivarnick
Para oskarża się nawzajem o niewierność od czasu ślubu w 2019 r.
Getty Images

Deena Nicole Cortese, ze swojej strony, nazwała Pivarnick „częścią [their] rodziny”, mówiąc: „To nie było jak my przeciwko niej. To była rodzina, która przez coś przechodziła i zawsze jest światełko na końcu tunelu.”

Cortese, 35, zauważył, że Pivarnick „miał wielu ludzi, z którymi mógł usiąść i porozmawiać.”

Angelina Pivarnick
Larangeira złożyła pozew o rozwód w styczniu po tym, jak Pivarnick podzielił się planami „ratowania” ich małżeństwa.
angelinamtv/Instagram

Pivarnick i Larangeira zawiązali węzeł w listopadzie 2019 roku po dwóch latach randkowania. Ich burzliwe małżeństwo, w tym oskarżenia o niewierność po obu stronach, brak intymności i decyzja pracownika sanitarnego o wyprowadzce z ich domu.

Pivarnick złożył wniosek o rozwód w styczniu 2021 roku, ale sprawa została oddalona pośród ich pojednania osiem miesięcy później.

Czytaj również:  Marlon Wayans występuje z komediowym show kilka godzin po śmierci ojca Howella

Podczas gdy Pivarnick powiedziała nam w styczniu, że walczy, aby „uratować” swoje małżeństwo, Larangeira złożył wniosek o rozwód w tym samym miesiącu po tym, jak jego żona spędzała wakacje z jej gwiazdą „All Star Shore” Luisem „Potro” Caballero.

W kwietniu Pivarnick była hospitalizowana z powodu stresu, mówiąc swoim zwolennikom na Instagramie, że „wcale nie radzi sobie dobrze.”

Absolwentka „Couples Therapy” nazwała stres „zabójcą” w przesłaniu do mediów społecznościowych.

„Moje systemy odpornościowe [sic] były super niskie od całego stresu, który znosiłem przez ostatnie kilka miesięcy”, wyjaśniła. „Nie życzę tego bólu nikomu na tym całym świecie. Mam nadzieję, że to też minie i mam nadzieję, że jaśniejsze dni są przede mną.”