czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Marcus Jordan wybuchł na zjeździe „RHOM” „tak źle”, że mógł „zmienić opinię obsady” o nim: źródła

Marcus Jordan rzekomo zrobił scenę podczas niedawno nagranego zjazdu „Real Housewives of Miami”, wiele źródeł podaje wyłącznie Page Six.

Według naszych wtajemniczonych, 33-letni syn Michaela Jordana – i były chłopak Larsy Pippen – podzielił się intensywnymi opiniami na temat innych pań podczas zakulisowego wybuchu.

„Kobiety nie słyszały tego, co Marcus powiedział za kulisami, a nawet nie wiedziały o incydencie, dopóki nie nagrano zjazdu” – mówi nam jedno ze źródeł. „Ale zostało to uchwycone i panie zostały o tym poinformowane”

Osobny informator twierdzi, że to, co powiedział Marcus, jest „tak złe”, że „zmieniłoby opinię obsady” o nim, gdyby kiedykolwiek wyszło na jaw.

Powiedziano nam, że miał „bardzo silne reakcje” na to, co zostało powiedziane na zjeździe, a następnie wygłosił gorące uwagi na temat obsady i całego serialu.

Marcus Jordan miał wybuch za kulisami zjazdu „Real Housewives of Miami” sezonu 5, wiele źródeł twierdzi wyłącznie Page Six. Getty Images for Haute Living
„Kobiety nie słyszały tego, co Marcus powiedział za kulisami, a nawet nie wiedziały o incydencie, dopóki nie nagrano zjazdu”, mówi nam jedno ze źródeł. Jeff Daly/Peacock

Chociaż nie jest jasne, czy werbalnie zaatakował kogokolwiek z obsady – w tym Pippen, 49, dr Nicole Martin, Guerdy Abraira, Julia Lemigova, Lisa Hochstein, Alexia Nepola, Kiki Barth, Adriana de Moura i Marysol Patton – drugie źródło mówi, że „panie przygotowują się na najgorsze”, gdy zjazd rozpocznie się po przyszłotygodniowym finale sezonu 6.

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy jego rzekomy wybuch trafi na antenę.

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Bravo i Marcusa w celu uzyskania komentarza.

Lemigova, 51, i de Moura, 58, drażnili się z takim dramatem podczas środowego występu w „Watch What Happens Live with Andy Cohen”

Inny informator twierdzi, że to, co powiedział Marcus, było „tak złe”, że „zmieniłoby opinię obsady” o nim, gdyby kiedykolwiek wyszło na jaw. GC Images

„Zastanawiam się, czy to prawda, co powiedział o nas wszystkich, okropne rzeczy o wszystkich kobietach”, powiedziała była Miss ZSRR podczas „After Show”

Lemigova wyjaśniła sytuację podczas występu w programie SiriusXM „Reality Checked” z prowadzącą Dorindą Medley w tym tygodniu, sugerując, że dokładnie wie, co powiedział Marcus.

Czytaj również:  Rita Ora i Taika Waititi biorą ślub w Londynie: raport

„Kiedy dwa dni temu zobaczyłam wiadomość o zerwaniu, zaczęłam ponownie myśleć o Marcusie, który wydaje się, no wiesz, pierwsze wrażenie jako bardzo miły, łagodny człowiek, i tak właśnie o nim myślałam aż do teraz, ponieważ przypomniałam sobie pewne rzeczy, które słyszałam, że powiedział na zjeździe i niewiele osób faktycznie to słyszało, co było absolutnie okropne, wiesz?” wyjaśniła.

Zapytana przez 59-letnią Medley, czy to, co powiedział Marcus, było „okropne” dla niej, Pippena czy po prostu „ogólnie”, modelka wyjaśniła, że to drugie.

„Ogólnie. I to jest coś, co utkwiło mi w pamięci i nie patrzę już na niego w ten sam sposób, ponieważ naprawdę to powiedział i sprawiło, że przemyślałem, kim jest jako osoba”

Powiedziano nam, że miał „bardzo silne reakcje” na to, co zostało powiedziane na zjeździe, a następnie wygłosił gorące uwagi na temat obsady i całego serialu. 1 / MEGA

Tymczasem de Moura z niecierpliwością czeka na odkrycie, co dokładnie powiedział Marcus w ostatecznej wersji.

„Myślę, że zjazd da nam wiele odpowiedzi” – przyznał wokalista „Feel the Rush” w programie „WWHL” – „informacje zza kulis”


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Podczas gdy Marcus rzekomo odczuwał złą wolę wobec większości kobiet z „Miami”, Lemigova i de Moura niedawno powiedzieli podcastowi Page Six „Virtual Reali-Tea”, że bardzo wspierał Pippena podczas zjazdu.

Długoletnie przyjaciółki powiedziały, że para wydawała się „solidna jak skała” podczas nagrywania, które miało miejsce zaledwie kilka tygodni przed tym, jak Pippen i Marcus wstrzymali swój romans.

Page Six potwierdziło w poniedziałek, że Pippen i Marcus rozstali się po tym, jak w weekend usunęli się ze swoich kont w mediach społecznościowych i przestali się obserwować.

Pippen sfilmowała zjazd „RHOM” sezon 5 na kilka tygodni przed tym, jak ona i Marcus wcisnęli pauzę w swoim romansie – tylko po to, by pozornie do siebie wrócić.

Teraz wydaje się, że wrócili do siebie. Wkrótce po ponownym śledzeniu się na Instagramie w środę, wyszli w Miami na walentynkową randkę.

W szczególności Pippen zakołysała masywnym pierścionkiem z brylantem na palcu i miała na sobie białą sukienkę, która oddawała główne ślubne wibracje. W międzyczasie jej mężczyzna założył swobodny, całkowicie czarny strój na wycieczkę do Magic City.

Czytaj również:  Siostra Celine Dion mówi, że piosenkarka "nie ma kontroli nad swoimi mięśniami" w związku z walką z syndromem sztywnej osoby

Pippen i Marcus zostali po raz pierwszy romantycznie połączeni we wrześniu 2022 roku po tym, jak zostali sfotografowani na kolacji. Przez kilka miesięcy zaprzeczali swojemu związkowi, ale w styczniu 2023 roku stali się oficjalni na Instagramie.

„The Real Housewives of Miami” emitowany jest w środy o 21:00 ET na Bravo.

Latest Posts

Nie przegap