poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Zayn Malik ściął włosy na krótko, podobnie jak Harry Styles i zaprezentował nowy look na Paris Fashion Week

Zayn Malik at Paris Fashion Week.
Zayn Malik obciął włosy przed udziałem w swoim trzecim pokazie na Paris Fashion Week.WireImage

Zayn Malik zaprezentował się w nowej, krótkiej fryzurze na Paryskim Tygodniu Mody ponad dwa miesiące po tym, jak Harry Styles zadebiutował z ogoloną głową.

Muzyk „Pillowtalk” – którego obecność na piątkowym pokazie mody Kenzo była jego pierwszym publicznym wystąpieniem od prawie pięciu lat – przyciął górną część włosów i przefarbował je na czarno kilka godzin po tym, jak pojawił się w nieco dłuższych blond włosach.

Zmiana fryzury nastąpiła pomiędzy jego występem na pokazie Loewe Men’s Fall/Winter 2024 a sobotnim pokazem Valentino Menswear Fall/Winter 2024-2025 w Paryżu.

Fani byli pod wrażeniem tego, jak płynnie brytyjski piosenkarz zmienił swój wygląd.

„Zayn zmienia wygląd w ciągu kilku godzin, jestem zakochany w krótkich włosach Zayn 🔥”, napisał na Twitterze jeden z użytkowników.

Muzyk „Pillowtalk” przyciął górną część włosów i przefarbował je na czarno. WireImage

„Nowe włosy, nowy strój. Na pokazie Valentino. Wygląda wspaniale jak zawsze i jeszcze młodziej. Jego skóra promienieje”, dodał inny.

„Zayn Malik ścinający włosy i swobodnie wychodzący jak chłopak, czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, jaki jesteś wspaniały?” powiedziała trzecia osoba.

„Opuścił pokaz Loewe, aby uzyskać ten nowy niesamowity wygląd!!! Uwielbiam każdą fryzurę na nim!!!” – napisała czwarta fanka.

Kilka godzin wcześniej nosił nieco dłuższe włosy z blond pasemkami. Getty Images

„3 RÓŻNE FRYZURY, BLOND WŁOSY, TERAZ ŚCIĄŁ WŁOSY?!? BACK TO BUZZCUT ZAYN MALIK IS GIVING IT ALL HE HID FROM US ALL THESE YEARS IN THIS FASHION WEEK Y’ALL”, napisał inny zwolennik.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Wraz z nową fryzurą, Malik założył również klasyczny czarny garnitur z napisem „We’re so old, we have become young again” na przodzie smokingu białymi literami.

Czytaj również:  Kate Middleton czuje się "okropnie" z powodu edytowanego zdjęcia rodzinnego, chciała, aby wyglądało "jak najlepiej": raport

Jeden z jego byłych kolegów z zespołu One Direction również niedawno pochwalił się nową fryzurą.

Harry Styles, były kolega Malika z zespołu One Direction, w listopadzie zadebiutował w nowej fryzurze. Instagram/@pleasing

W listopadzie, 29-letni wokalista „Watermelon Sugar” zakołysał swoją fryzurą podczas koncertu U2 w Las Vegas Sphere ze swoją dziewczyną, Taylor Russell.

Fani mieli mieszane reakcje na wielkie cięcie Stylesa, a jedna osoba napisała na Twitterze: „Jakim cudem będziesz nazywał się Harry Styles bez włosów do ułożenia.”

Z drugiej strony, inni użytkownicy zachwycali się cięciem, nazywając zwycięzcę Grammy jeszcze „przystojniejszym.”

Latest Posts

Nie przegap