poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

zwiastun 2. sezonu „Halo” zapowiada więcej pełnych akcji bitew w wojnie z Przymierzem

Paramount+ opublikował intensywne pierwsze spojrzenie na drugi sezon Halo, obiecując więcej bitew w tym kolejnym rozdziale dla Master Chiefa i poszukiwania klucza do zbawienia ludzkości lub jej wyginięcia.

Showrunner David Wiener, gwiazda Pablo Schreiber i nowy członek obsady Joseph Morgan zaprezentowali nowy materiał filmowy w ramach prezentacji na CCXP São Paulo w Brazylii w sobotę. Podczas panelu potwierdzono również datę powrotu drugiego sezonu – 8 lutego 2024 roku.

Drugi sezon serialu Paramount+ opartego na kultowej serii gier wideo ma zobaczyć, jak grany przez Schreibera Master Chief John-117 prowadzi swoją elitarną drużynę Spartan przeciwko Przymierzu, potężnemu zagrożeniu ze strony obcych, które jest również drażnione w prawie półtoraminutowym pierwszym spojrzeniu.

Po szokującym wydarzeniu na opuszczonej planecie John nabiera przekonania, że wojna wkrótce się zmieni i że Przymierze przygotowuje się do ataku na największą twierdzę ludzkości. Ryzykując wszystko, gdy galaktyka jest na krawędzi, wyrusza, aby udowodnić to, w co nikt inny nie uwierzy i znaleźć Halo.

Pełen akcji zwiastun nie tylko zapowiada więcej bitew, ale także nowe spojrzenie na Cortanę (Jen Taylor). Zapowiedziano również Jamesa Ackersona, „potężnego agenta wywiadu, który spędził swoją karierę wspinając się po szczeblach tajnego Biura Wywiadu Marynarki Wojennej UNSC”.

Oprócz Morgan, która dołączy do obsady drugiego sezonu, Cristina Rodlo zagra Talię Perez, nową rekrutkę i kapral specjalizującą się w lingwistyce w jednostce łączności Korpusu Piechoty Morskiej UNSC. W obsadzie powracają Natascha McElhone, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Natasha Culzac, Olive Gray, Yerin Ha, Bentley Kalu, Kate Kennedy, Charlie Murphy, Danny Sapani, Fiona O’Shaughnessy i Tylan Bailey

Pierwszy sezon Halo jest obecnie dostępny do streamowania na Paramount+.

Czytaj również:  'Jurassic World Dominion' testuje trwałość franczyzy

Latest Posts

Nie przegap