czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

alexis Bellino, absolwentka „RHOC”, otrzymuje „formalną ofertę” ponownego dołączenia do serialu w związku z Johnem Janssenem

Drugie nadejście „Jesus Jugs” może być już blisko.

Alexis Bellino, absolwentka „Real Housewives of Orange County”, otrzymała „formalną ofertę” ponownego dołączenia do serialu w sezonie 18, ale jeszcze jej nie przyjęła, jak donoszą liczne źródła na wyłączność Page Six.

W szczególności, została poproszona o powrót do reality show, gdy jej związek z Johnem Janssenem – byłym chłopakiem weteranki „RHOC” Shannon Beador – nabiera tempa.

„Jej związek z Johnem jest z pewnością interesujący”, powiedział nam jeden z informatorów, „ale nie jest to jedyny powód, dla którego producenci chcą powrotu Alexis. Jest dynamiczną osobowością, która ma historię z dużą częścią obsady”

Inne źródło podkreśla: „Nic nie zostało jeszcze podpisane”

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Bellino i Bravo w celu uzyskania komentarza.

Oferta pojawia się, gdy romans Bellino z byłym Shannon Beador, Johnem Janssenem, nabiera tempa. alexis_bellino/Instagram
„Jej związek z Johnem jest z pewnością interesujący”, powiedział nam jeden z informatorów, „ale to nie jedyny powód, dla którego producenci chcą powrotu Alexis” ocricky1010/Instagram

Bellino, lat 47, jest szczególnie blisko z pomarańczowymi posiadaczami Heather Dubrow, Emily Simpson i Tamra Judge, z którymi ponownie się połączyła i pogodziła w listopadzie na BravoCon 2023 po latach sporów.

Kilka tygodni później Bellino – która występowała w „RHOC” w sezonach od 5 do 8 od 2009 do 2013 roku – powiedziała Page Six, że nie będzie miała nic przeciwko, aby powrócić do statusu „gospodyni domowej”.

„Nigdy nie mówię nigdy”, powiedziała na jednym z kilku świątecznych przyjęć Kathy Hilton w Los Angeles, przyznając, że jej obecność nieuchronnie „rozpocznie mały dramat” z Beador, biorąc pod uwagę jej nowy związek z 60-letnim Janssenem.

Była Bravolebrity jeszcze tego nie zaakceptowała. Instagram/ Alexis Bellino

Bellino zauważyła jednak, że „tak naprawdę nie dba” o to, co jej przeciwnik myśli o związku.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Oto prawda”, powiedziała, „Nigdy nie spotkałam Shannon, nigdy z nią nie pracowałam. Życzę jej wszystkiego najlepszego w życiu.”

Bellino wcześniej powiedziała Page Six, że „tak naprawdę nie obchodzi” ją, co Beador myśli o jej związku z Janssenem. shannonbeador/Instagram

Tymczasem 47-letnia Simpson powiedziała nam na tym samym wydarzeniu, że z niecierpliwością czeka na wszelkie przyszłe fajerwerki rozpalone przez skrzyżowanie Bellino i Beador.

Czytaj również:  George Santos zarabia tak dużo na Cameo, że podnosi rachunek za całą restaurację w Nowym Jorku, spędzając czas z Rep. Lauren Boebert

„Chcę to zobaczyć! To dobra telewizja”, powiedziała. „Przykro mi, ale przywróć Alexis i pozwól Shannon wymknąć się spod kontroli.”

Zanim Bellino poznała Janssen, Beador nie ukrywała, że gardzi samotną matką trójki dzieci.

Bellino nie jest blisko z Beador, ale ma silne przyjaźnie z dużą częścią pań z „RHOC” – w tym z Tamrą Judge (na zdjęciu tutaj). tamrajudge/Instagram

„Poza jednym incydentem, w którym byłam świadkiem, jak wykrzykiwała na mnie nieprzyzwoite słowa z restauracji, bezpośrednio przed jej bardzo niefortunnym aresztowaniem, Shannon Beador i ja nigdy nie pracowałyśmy razem ani nie wchodziłyśmy w interakcje”, Bellino powiedział wcześniej Page Six, odnosząc się do godzin poprzedzających nagłówkową jazdę pod wpływem alkoholu Beador we wrześniu 2023 roku.

Dwa miesiące później zdjęcie Bellino i Janssena siedzących razem w budce w The Quiet Woman – ulubionym miejscu Beador w Newport Beach w Kalifornii – rozpaliło fandom Bravo, skłaniając wielu do zastanowienia się, czy oboje dążą do siebie romantycznie.

Do grudnia para potwierdziła, że są parą, pakując się na PDA podczas wakacji nad oceanem z przyjaciółmi. Następnie Bellino ujawniła za pośrednictwem Instagrama, że Janssen podarował jej pierścionek z obietnicą na Boże Narodzenie – jednocześnie upuszczając słowo na L.

„Słowa nie mogą. Czyny tak. Nie będę już czuł się winny. Nie będę przepraszać. Miłość stworzy swoją własną historię. Kocham Cię Johnny J. 🎄♥️#lovewins #notengaged #promised #merrychristmas”, podpisała zbliżenie nowego pierścionka na prawym palcu serdecznym.

Bellino (druga od lewej) występowała w „RHOC” w sezonach od 5 do 8 od 2009 do 2013 roku. © Bravo
Wcześniej powiedziała Page Six, że chętnie powróciłaby do roli „gospodyni domowej”. Bravo
Emily Simpson powiedziała Page Six, że powrót Alexis Bellino do „The Real Housewives of Orange County” spowoduje, że Shannon Beador „wymknie się spod kontroli” Getty Images

Dodatkowo Bellino – która w sierpniu 2023 roku zerwała z byłym narzeczonym Andrew „Drew” Bohnem – przesłała kilka przytulnych zdjęć z biznesmenem, pisząc obok nich: „Johnny J, niech wszyscy mówią. Ale pokazałeś mi miłość, której nigdy nie znałem. Kocham Cię ❤️ #thisisourchristmascard #merrychristmas.”

Jeśli chodzi o Beador, powiedziała, że była „zraniona” i „zdezorientowana” nieoczekiwanym romansem i wyznała, że „nie wiedziała, jak przetworzyć” tę wiadomość.

Czytaj również:  Kim Kardashian porównana do żony Kanye Westa - Bianca Censori w najnowszej zimowej stylizacji

Bravo nie ogłosiło jeszcze obsady ani daty premiery „The Real Housewives of Orange County”

Latest Posts

Nie przegap