9 lipca 2022 | 10:19

Amanda Bynes i Paul Michael zerwali swoje zaręczyny, jak wynika z nowego raportu. Para jednak pozostaje w związku.

„Oni nadal są razem jako para, ale położyli pauzę na ich zaangażowanie i planowanie ślubu,” źródło powiedział Entertainment Tonight piątek, dodając, że para nazwał go off „sometime w 2021.”

„Przeszli przez wzloty i upadki, razem i osobiście, i zdali sobie sprawę, że mogliby poruszać się szybko, ale kochają się i wciąż są sobie oddani.”

Aktorka „Easy A”, 36, ogłosiła swoje zaręczyny z Michaelem – którego poznała w ośrodku trzeźwości – w Walentynki 2020 roku, pokazując masywny pierścionek z diamentem w szlifie szmaragdowym na Instagramie w tym czasie. Podczas gdy donoszono, że para rozlała się w następnym miesiącu, Michael później powiedział Page Six, że nigdy nie zerwali, co wydaje się nadal być prawdą.

Actress Amanda Bynes
Chociaż nie jest gotowa na małżeństwo, Bynes wciąż jest oddana partnerowi Paulowi Michaelowi.
FilmMagic

„[Bynes and Michael] wciąż są w zaangażowanym związku i traktują swój związek poważnie” – dodało źródło ET. „Noszą teraz obrączki, aby pokazać swoją lojalność wobec siebie i jako symbol uczenia się i wzrastania razem, ale obrączki nie są dla nich wszystkim”.

Para skupia się również na swoim osobistym rozwoju, gdy poruszają się po swoim związku.

Amanda Bynes and Paul Michael.
Bynes ogłosiła swoje zaręczyny z Michaelem w Walentynki 2020 roku.
Clint Brewer Photography/A.I.M /

„Amanda wygląda świetnie i przeszła przez wiele trudnych i znaczących doświadczeń, które pomogły uczynić ją niesamowitą kobietą. Ona jest trzeźwa, zabija to i robi lepiej niż kiedykolwiek”, kontynuowało źródło. „Paul jest w szkole prawniczej po pracy w służbie zdrowia przez 10 lat i dobrze sobie radzi”.

Adwokat Bynes nie odesłał natychmiast naszej prośby o komentarz.