sobota, 24 lutego, 2024

Ostatnie posty

Amy Poehler, Maya Rudolph o współpracy przy 2 sezonie 'Baking It’: „It’s A Dream Job”

Seria konkursów wypieków Peacock Baking It powraca w drugim sezonie w sam raz na święta – i tym razem ze znajomą twarzą wchodzącą jako współgospodarz.

Po tym jak Maya Rudolph i Andy Samberg poprowadzili pierwszy sezon, Amy Poehler zastąpiła Samberga w drugim sezonie, łącząc siły z bliską przyjaciółką i koleżanką z SNL Rudolph. Poehler powiedziała The Hollywood Reporter, że „na szczęście i z wdzięcznością pozwolił mi wejść w jego swetry”

Poehler wcześniej prowadziła trzy sezony rzemieślniczego programu konkursowego Making It (który zainspirował Baking It) z byłym Parks and Recreation co-star Nick Offerman, więc kiedy usłyszała o konfliktach harmonogramu Samberga, „Byłem zachwycony. Wiedziałam z mojego doświadczenia w Making It jak fajnie jest robić to z kumplem, ponieważ miałam okazję robić to z Nickiem i wiedziałam, że to co to oznacza to, że Maya i ja będziemy spędzać razem czas.”

„To jest zachwyt. To praca marzeń. Masz okazję spędzać czas z kumplem i patrzeć, jak ludzie pieką różne rzeczy, co jest kojące” – mówi Rudolph, na co Poehler żartuje: „Mam nadzieję, że Andy nigdy nie wróci z żadnego kraju, w którym jest.”

Chociaż oboje często pracowali razem (i oboje służą jako producenci wykonawczy w programie), nigdy nie byli gospodarzami razem, uważają, że było to łatwe przejście.

„Było tyle przygotowań, kiedy robiliśmy Saturday Night Live, a to jest po prostu pokazanie się i bycie sobą i dobra zabawa i próba goszczenia dobrej zabawy,” wyjaśnia Rudolph. „To radość wiedzieć, że przyjdę do pracy i zobaczę ją, a potem będziemy mówić rzeczy, które sprawią, że oboje będziemy się śmiać, a potem pójdziemy do domu” Poehler wtrąciła: „I będziemy mówić: 'To nigdy nie trafi do programu’, a potem tak się stanie”

Baking It śledzi zespoły domowych piekarzy, jak zmierzyć się, aby stworzyć największe i najlepsze świąteczne smakołyki, które są następnie oceniane przez panel babć. Duet prowadzi również Baking It specjalną świąteczną z przyjaciółmi celebrytami, takimi jak Fred Armisen, Kristen Bell, Nicole Richie i JB Smoove, którzy rywalizują w konkursie pieczenia, aby zebrać pieniądze dla swoich ulubionych organizacji charytatywnych.

Czytaj również:  Blue Fox nabywa francuski hit "Waiting for Bojangles" z udziałem Virginie Efira (wyłączność)

„Myślałem, że to będzie trochę goofy i głupie, jak oni nie mogą naprawdę gotować”, mówi Rudolph o ich specjalnych gościach, jak Poehler drażni, „Tak, jak 'To jest piekarnik, to jest jak włączasz go I wszyscy są dobrzy! Wszyscy przyszli, żeby wygrać.”

Podczas gdy istnieje wiele konkursów kulinarnych, Rudolph mówi, że ich program jest „zdecydowanie najgłupszy”, na czele z panelem sędziowskim złożonym z babć.

„To pierwotnie powstało, gdy nasz producent Nicolle Yaron zobaczył wideo z grupą starszych kobiet rozmawiających o słodkim cieście ziemniaczanym i to było tak specyficzne i zabawne, jak dbali o ciasto”, powiedział Poehler o pochodzeniu koncepcji. „Pomysł na sędziego, jest bardzo trudny; zwłaszcza program kulinarny, ponieważ skąd wiesz, jak coś smakuje? Babcie, są naprawdę wyrafinowanymi szefami kuchni i nauczycielami i blogerami i osobowościami, więc mają tonę doświadczenia. Nie są zwykłymi babciami z ulicy. Znają się na jedzeniu, ale dostarczają swoją krytykę w ten sposób, że zawsze czuje się miło, ponieważ przeżyły życie i wiedzą, co jest ważne.”

„To miękkie lądowanie”, dodaje Rudolph. „Będziesz przesłuchiwał babcię, zostaniesz ukarany, jeśli to zrobisz”

Jeśli chodzi o to, jak ten sezon porównuje się do pierwszego, Rudolph mówi: „Poszliśmy jeszcze dalej poza święta i we wszystkie miejsca, w które mogliśmy się udać, próbując znaleźć zabawę i śmieszność w idei pieczenia i nie tylko pokazu pieczenia, ale jak bardzo większy i gorszy możemy iść.”

„Wysadzamy niektóre rzeczy w powietrze” – mówi Poehler, co potwierdza Rudolph – „To był długi sposób na powiedzenie, że wysadzamy rzeczy w powietrze”

Baking It rozpoczyna streaming w poniedziałek na Peacock, z wakacyjnym specialem emitowanym również w poniedziałek na NBC.

Latest Posts

Nie przegap