czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Amy Robach i T.J. Holmes udostępniają nigdy niepublikowane oświadczenia sporządzone po ujawnieniu ich związku

Amy Robach i T.J. Holmes mieli „gotowe komunikaty prasowe” zaledwie kilka godzin po ujawnieniu ich wielomiesięcznego romansu w listopadzie 2022 roku – ale ostatecznie zdecydowali się ich nie publikować w nadziei, że pomoże im to zachować pracę.

Podczas środowego odcinka ich podcastu „Amy & T.J.”, fan zapytał parę, dlaczego „oboje nie odezwali się od razu” i „od samego początku ostro podeszli do zarzutów”, skoro teraz twierdzą, że nie było niewierności.

„To, co staraliśmy się zrobić, to utrzymać naszą pracę” – odpowiedział Robach, zauważając, że każdy z nich napisał komunikaty prasowe zaledwie kilka godzin po tym, jak pojawiły się wiadomości.

Pomimo tego, że zostali „tymczasowo zdjęci z anteny, aby pozwolić sprawom ochłonąć”, para nadal miała „nadzieję” przez cały sześciotygodniowy okres, że „wrócą do pracy”

Amy Robach i T.J. Holmes przygotowali odpowiedzi na wiadomości o ich romansie tego samego dnia, w którym ich romans został ujawniony – ale nigdy nie zdecydowali się ich użyć. Getty Images for iHeartRadio

„Nasze serca, nasze wnętrzności, nasze umysły, wszystko w nas chciało mówić głośno, ale kiedy nie mówiliśmy o tym przez pierwsze kilka dni… w którym momencie? Zrobiło się naprawdę ciężko.”

Jednak Robach – która zauważyła, że „nigdy nie musiała zajmować się prasą” – przyznała, że może „byłoby lepiej, gdybyśmy [wydali oświadczenia]”

W międzyczasie Holmes faktycznie wyciągnął „szkic” swojego oświadczenia, które znajdowało się w jego e-mailu od „dokładnie dnia, w którym zdjęcia zostały opublikowane.”

Dwójka zdecydowała się nie publikować oświadczeń, ponieważ myśleli, że pomoże im to utrzymać pracę w „GMA3” T.J. Holmes/Facebook

„To jest tak dzikie, że właśnie to czytam. Dwa różne oświadczenia, których postanowiliśmy nie publikować razem. Zamiast tego będą to dwa oddzielne oświadczenia. Ona będzie miała swoje, a ja swoje.”

Następnie przeczytał najpierw oświadczenie Robacha: „Mój rozwód jest prawie sfinalizowany po tym, jak zdecydowaliśmy się rozstać. T.J. i ja jesteśmy przyjaciółmi od lat, a nasze relacje ewoluowały dopiero w ostatnich tygodniach. Proszę o prywatność dla mojej rodziny, gdy będziemy kontynuować leczenie.”

Czytaj również:  Grimes jest nazywana nazistką, gdy trwa walka o opiekę z Elonem Muskiem: "Chcę, aby moje dzieci były odważne

Pod jej oświadczeniem znalazło się jego własne, które brzmiało: „Po miesięcznej separacji, jestem na ostatnim etapie rozwodu, procesu, który był trudny i który moja rodzina – dla ich dobra – miała nadzieję zachować w tajemnicy. W tym bolesnym okresie opierałam się na mojej najbliższej przyjaciółce, a ostatnio ta przyjaźń stała się czymś więcej. Z szacunku dla mojej rodziny, proszę o zachowanie prywatności w tym czasie.”

W tym czasie zarówno Holmes, jak i Robach byli prawnie małżeństwem. WireImage

Pomimo tego, że oboje byli „gotowi” do złożenia oświadczeń, ludzie wokół nich odradzali im mówienie o tym.

Chociaż wierzyli, że milczenie ostatecznie pomoże im utrzymać pracę, gołąbki ostatecznie rozstały się z ABC pod koniec stycznia 2023 roku – prawie dwa miesiące po tym, jak zdjęcia, na których się obściskują, ujawniły ich romans.

W tym czasie Robach był nadal prawnie żonaty z aktorem Andrew Shue, podczas gdy Holmes był żonaty z Marilee Fiebig.


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Oboje twierdzą jednak, że w tym czasie byli w separacji ze swoimi małżonkami. ajrobach/Instagram

Jednak Robach i Shue rzekomo byli już wtedy w separacji od miesięcy.

Podczas gdy Holmes twierdził w swoim oświadczeniu, że on i Fiebig byli „w końcowej fazie [ich] rozwodu” w tym czasie, w rzeczywistości nie złożył dokumentów do końca grudnia.

Jednak podczas poprzedniego odcinka podcastu twierdził, że para mieszkała osobno od lata 2022 r.

Tymczasem źródła powiedziały Page Six w tym czasie, że Fiebig była „zaskoczona” rzekomym romansem jej ówczesnego męża z jego kolegą z anteny i nadal próbowała sprawić, by ich małżeństwo działało.

Była Holmes Marilee Fiebig i były Robacha Andrew Shue spotykają się teraz. Marilee Holmes/Instagram

Od tego czasu wszystkie strony sfinalizowały swoje rozwody i – w szokującym obrocie wydarzeń – Fiebig i Shue zaczęli się spotykać wkrótce potem.

Page Six poinformowało na początku tego miesiąca, że ten nieprawdopodobny duet połączył się z powodu wspólnego traumatycznego doświadczenia i spotyka się ze sobą od około sześciu miesięcy.

Czytaj również:  Kultowe stylizacje Rihanny z Gali Met na przestrzeni lat

„To przerodziło się w coś innego i połączyły ich wartości. Teraz to coś więcej niż romans” – powiedziało nam jedno ze źródeł.

„Nie mają złamanego serca i nie są smutni” – powiedział informator o Shue i Fiebigu. „Wszyscy poszli naprzód.”

Latest Posts

Nie przegap