13 kwietnia 2023 r. |20:16

Ariana Grande powołuje się na Lizzo, aby wyegzekwować swoje przesłanie o body positivity.

Biorąc na swój Instagram Story w czwartek, aby podzielić się wideo z bikini ubranym Lizzo wzywającym do zakończenia „zmęczonego” dyskursu otaczającego ciała muzyków, Grande napisała, „THIS BODY IS ART.”

Piosenkarka „7 Rings” poszła dalej, aby oznaczyć kolegę zwycięzcy Grammy i tryskać, „ilysm [I love you so much]”

W mocnym klipie, 34-letnia piosenkarka „About Damn Time” przypomniała swoim zwolennikom: „Czy zdajemy sobie sprawę, że artyści nie są tutaj, aby dopasować się do twoich standardów piękna? Artyści są tutaj, aby tworzyć sztukę.”

Ariana Grande in a TikTok
Ariana Grande zamieściła ciałopozytywne wideo Lizzo na swoim Instagram Story po tym, jak broniła swojej własnej „niepokojąco szczupłej” ramy.
Ariana Grande / TikTok
Ariana Grande sitting on the ground
Grande niedawno zachęcała fanów do bycia „łagodniejszymi i mniej komfortowymi w komentowaniu ciał ludzi.”
Ariana Grande / Instagram

Po wyliczance negatywnych uwag dotyczących wyglądu fizycznego, Lizzo dodał: „Chciałbym, żeby te komentarze kosztowały [sic] wasze pieniądze, żebyśmy mogli zobaczyć, ile czasu marnujemy na złe rzeczy. Możemy zostawić ten syf tam z powrotem, proszę?”

Wcześniej w tym tygodniu Grande, 29, publicznie zachęcała masy do bycia „łagodniejszym i mniej wygodnym komentowaniem ciał ludzi” po tym, jak wyszła w Londynie wyglądając „niepokojąco cienko.”

W swoim długim TikTok o męce, gwiazda „Wicked” powiedziała, że czuła potrzebę odniesienia się do „obaw” fanów dotyczących jej wagi.

Lizzo on the beach
„THIS BODY IS ART”, Grande trysnęła na szczycie potężnego klipu Lizzo.
TikTok
Lizzo on the beach
Lizzo wielokrotnie wzywał do zakończenia „zmęczonego” dyskursu wokół ciał muzyków.
TikTok

„Ciało, do którego porównywaliście moje obecne ciało, było najniezdrowszą wersją mojego ciała. Byłam na wielu antydepresantach, piłam na nich i źle się odżywiałam” – tłumaczyła.

„[Byłam] w najniższym punkcie mojego życia, kiedy wyglądałam tak, jak uważasz za moje zdrowe, ale to w rzeczywistości nie było moje zdrowe.”

Chociaż nie zagłębiała się w szczegóły, absolwentka „Victorious” upewniła się, że doda: „Nigdy nie wiesz, przez co ktoś przechodzi, więc nawet jeśli przychodzisz z kochającego miejsca i opiekuńczego miejsca, ta osoba prawdopodobnie pracuje nad tym lub ma system wsparcia, z którym pracuje nad tym.”

Czytaj również:  Nick Cannon, Brittany Bell syn Rise Messiah pozuje w słodkiej sesji zdjęciowej dla noworodków