wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Austin Butler broni nazywania byłej Vanessy Hudgens „przyjaciółką” po prawie 10 latach randkowania

Austin Butler nie zamierzał okazywać braku szacunku, odnosząc się do byłej Vanessy Hudgens, z którą spotykał się przez prawie dekadę, jako do starej „przyjaciółki” podczas zeszłorocznego wywiadu.

Podczas rozmowy z Esquire, aktor „Elvisa” wyjaśnił, że nie próbował umniejszać jej roli w swoim życiu, ale raczej chronić ją przed dodatkową uwagą mediów.

„Och, tak, dostałem nauczkę”, powiedział 32-latek zapytany o etykietę w opublikowanym we wtorek wywiadzie.

„Czułem, że w pewien sposób szanuję jej prywatność i nie chcę poruszać mnóstwa rzeczy, które spowodowałyby, że musiałaby mówić” – kontynuował nominowany do Oscara.

„Darzę ją wielką miłością i troską. W żaden sposób nie próbowałem niczego wymazać.”

Butler zauważył, że para była razem przez „długi czas” i powiedział, że „nie chciał rezygnować z niczyjej prywatności”, ponieważ ceni swoją własną „tak bardzo.”

Austin Butler powiedział, że starał się uszanować „prywatność” byłej Vanessy Hudgens, nazywając ją „przyjaciółką” w wywiadzie z zeszłego roku. Esquire

Wyjaśnienie pojawiło się nieco ponad rok po tym, jak gwiazda „Diuny” znalazła się pod ostrzałem za pozorne odrzucenie absolwentki „High School Musical”, z którą zaczął spotykać się w 2011 roku, podczas okrągłego stołu aktorskiego Hollywood Reporter 2023.

Zapytany, czy zawsze marzył o zagraniu króla rock’n’rolla, Butler ujawnił, że nienazwany „przyjaciel” przekonał go do tej roli.

„Miesiąc przed tym, jak dowiedziałem się, że [reżyser] Baz [Luhrmann] kręci film [„Elvis”], poszedłem z przyjacielem pooglądać lampki choinkowe” – wyjaśnił zdobywca Złotego Globu.

„W radiu leciała świąteczna piosenka Elvisa, a ja śpiewałem razem z nią, a mój przyjaciel spojrzał na mnie i powiedział: „Musisz zagrać Elvisa!”

Aktor został zapytany o swoje wirusowe komentarze podczas wywiadu z Esquire opublikowanego we wtorek. Getty Images
„Czułem, że w pewien sposób szanuję jej prywatność i nie chcę poruszać mnóstwa rzeczy, które spowodowałyby, że musiałaby mówić” – wyjaśnił. WireImage

Chociaż Butler uważał, że to „strzał w dziesiątkę”, bezimienny kumpel – aka Hudgens – nadal na niego naciskał.

„Kilka tygodni później grałem na pianinie” – kontynuował wtedy. „Nigdy tak naprawdę nie śpiewałem dla żadnego z moich przyjaciół.”

„Ta sama przyjaciółka tam była, a ja grałem na pianinie. Powiedziała, 'Mówię poważnie. Musisz dowiedzieć się, jak zdobyć prawa do scenariusza.”

Czytaj również:  gwiazdy 'Parku Jurajskiego' Laura Dern i Sam Neill opowiadają o romansie z 20-letnią różnicą wieku
Butler podkreślił, że nie „próbuje wymazać” ich związku i że nadal „kocha” gwiazdę „High School Musical”, z którą spotykał się od 2011 do 2020 roku. Charles Wenzelberg/New York Post

Kilka dni później agent Butlera zadzwonił do niego, aby powiedzieć mu, że Luhrmann kręci film o piosenkarzu „Jailhouse Rock”.

„Włosy stanęły mi dęba” – wspomina.

Chociaż Butler nigdy nie wymienił 35-letniej Hudgens z nazwiska, fani szybko zorientowali się, że mówił o aktorce „Spring Breakers”, ponieważ wcześniej opowiedziała dokładnie tę samą historię podczas występu w programie „Live with Kelly and Ryan.”

Fani zorientowali się, że Hudgens była nienazwaną „przyjaciółką”, o której mówił Butler, ponieważ aktorka wcześniej podzieliła się tą samą historią o castingu do „Elvisa”. Victor Chavez/Shutterstock

„W grudniu zeszłego roku jechaliśmy samochodem i słuchaliśmy świątecznej muzyki, a potem włączyła się świąteczna piosenka Elvisa Presleya”, powiedziała Kelly Ripa i Ryanowi Seacrestowi w sierpniu 2019 roku – miesiąc po tym, jak jej ówczesny chłopak dostał rolę.

„Właśnie przefarbował włosy na ciemny kolor. Jest naturalnym blondynem, a ja patrzyłam na niego, a on śpiewał razem ze mną i powiedziałam: „Kochanie, musisz zagrać Elvisa”

Stała się jeszcze bardziej przekonana, że Butler był odpowiednim człowiekiem do tej pracy po tym, jak miesiąc później usłyszała go śpiewającego podczas gry na pianinie.

Od tego czasu Hudgens wyszła za mąż za Cole’a Tuckera. Instagram/Vanessa Hudgens

„A on gra i śpiewa, a ja mówię: 'Nie wiem jak, ale musisz wymyślić, jak możesz zagrać Elvisa'” – wspomina. „Nie wiem, jak zdobywamy prawa i co robimy, ale musisz go zagrać.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Chociaż Hudgens widziała, jak jej wizja się urzeczywistnia, para rozstała się w styczniu 2020 roku – mniej więcej w tym samym czasie, gdy Butler udał się do Australii, aby nakręcić nominowany do Oscara film.

Pomimo początkowego odrzucenia, Butler przyznał później swojej byłej, że popchnęła go do spróbowania swoich sił w tej roli.

Butler spotyka się obecnie z modelką Kaią Gerber. Getty Images for W Magazine

„Byłem wtedy z moją partnerką”, powiedział Los Angeles Times kilka tygodni po tym, jak spotkał się z reakcją z powodu pozornego dissu.

Czytaj również:  Kourtney Kardashian pokazuje nowy mohawk 7-letniego syna Reign'a

„Byliśmy razem tak długo, a ona miała ten rodzaj jasnowidzenia, więc naprawdę wiele jej zawdzięczam za wiarę we mnie.”

Od tego czasu zarówno Hudgens, jak i Butler ruszyli dalej po rozstaniu, a gwiazda „Masters of Air” spotyka się teraz z modelką Kaią Gerber. Tymczasem aktorka „Princess Switch” niedawno wyszła za mąż za baseballistę Cole’a Tuckera.

Latest Posts

Nie przegap