2 sierpnia 2022 r. | 10:40

Nazywaj go tatą Pitt.

Brad Pitt pochwalił się swoją 16-letnią córką Shiloh i jej umiejętnościami tanecznymi w poniedziałek podczas spaceru po czerwonym dywanie na premierze „Bullet Train” w Regency Village Theatre w Los Angeles.

„Aż się łezka w oku kręci”, powiedział aktor w programie „Entertainment Tonight” zapytany o wirusowe wideo swojej córki tańczącej do „Vegas” Doja Cat, dodając, że jest ona „bardzo piękna.”

Brad Pitt at the LA premiere of
Brad Pitt zachwycał się imponującymi umiejętnościami tanecznymi swojej 16-letniej córki Shiloh.
WireImage

Pitt, 58, zażartował również, że nie wie, skąd Shiloh ma swoje ruchy, ponieważ przyznał, że nie ma najostrzejszych umiejętności tanecznych.

„Nie wiem skąd ona to wzięła. Jestem Panem Dwie Lewe Stopy tutaj,” powiedział ze śmiechem.

Zdobywca Oscara omówił również, jak ma nadzieję, że Shiloh, jak również jego pięć innych dzieci, będą prowadzić życie, którego pragną – nawet jeśli jest to w świetle reflektorów lub kreatywnych sztuk.

„Uwielbiam, kiedy znajdują własną drogę, znajdują rzeczy, którymi są zainteresowani i rozkwitają”, powiedział o Maddoxie, 20, Paxie, 18, Zaharze, 17, Shiloh i bliźniakach Knox i Vivienne, 14.

Shiloh Jolie-Pitt on a red carpet.
Pitt dzieli Shiloh z byłą żoną Angeliną Jolie.
Getty Images

Być może Shiloh dostała swój talent od mamy.

Ona i Jolie, 47, były ostatnio widziane, jak ruszały się razem na koncercie Måneskin w Rzymie. Aktorka „Maleficent” została również sfilmowana podczas wykonywania „Electric Slide” podczas świętowania jej i Pitta córki, Zahary, która rozpoczęła studia.

„Gratulacje dla wszystkich nowych studentów rozpoczynających ten rok”, Jolie podpisała post na Instagramie w niedzielę ogłaszając przyjęcie Zahary do Spelman College w Atlancie. „Bardzo wyjątkowe miejsce i zaszczyt mieć członka rodziny jako nową dziewczynę Spelman”.

Maddox Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Zahara Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt and Knox Jolie-Pitt on a red carpet.
Byli są również rodzicami Maddoxa, 20, Paxa, 18, Zahary, 17 oraz bliźniaków Knoxa i Vivienne, 14.
Getty Images for Disney

Współgwiazdy „Mr. & Mrs. Smith” wciąż są w środku paskudnej bitwy o opiekę nad dziećmi, mimo że zostały uznane za prawnie samotne w kwietniu 2019 roku.

Czytaj również:  Kim jest Lady Rose Hanbury? Co warto wiedzieć o kobiecie uwikłanej w plotki o romansie księcia Williama?

Tymczasem Pitt podobno zaczął dorywczo umawiać się na randki prawie sześć lat po tym, jak on i Jolie ogłosili swoją separację.

Gwiazda „Fight Clubu” wcześniej wywołała spekulacje, że spotyka się z piosenkarką Lykke Li, wychowanką „Arrested Development” Alią Shawkat i aktorką Andrą Day, choć wszystkie te plotki zostały zdementowane.

Page Six potwierdziło jednak, że Pitt miał krótki romans z modelką Nicole Poturalski w 2020 roku.