17 czerwca 2022 | 12:02

Waśnie w „Real Housewives” nabrały międzynarodowego charakteru.

Caroline Stanbury wzięła na Twittera w piątek, aby odegrać się na Kyle Richards po tym, jak „Real Housewives of Beverly Hills” OG twierdził, że gwiazda „Real Housewives of Dubai” nigdy nie zwróciła artykułu odzieżowego, który pożyczyła jej, gdy się spotkali.

„hmmm @KyleRichards pls clarify i had to borrow your jacket as my dress was see through i told you i loved it you said it’s from your store i bought it,” Stanbury tweeted.

Stanbury, 46, następnie zatweetował zrzut ekranu jej Instagram DMs z Richardsem, 53, w którym aktorka „Halloween” przyznała, że jej cytat w „Watch What Happens Live with Andy Cohen” mógł zostać wyjęty z kontekstu.

„Hi I just wanted to give you a heads up last night I was asked about you and the Dubai show and I said something about you borrowing my jacket & not want to give it back (because you had liked it so much) but I know you returned it & ended up buying one,” Richards wrote in the message. „W każdym razie, show idzie tak szybko nigdy nie ma czasu, aby wyjaśnić wszystko. Powodzenia w programie!”

Zrzut ekranu nie pokazywał pełnej odpowiedzi Stanbury’ego, ale zaczynał się od słów: „yes i have been tagged about it a lot 🙄 and yes i bought it from your store.”

Kyle Richards and Caroline Stanbury on
Stanbury nalegała, że nie tylko zwróciła kurtkę, ale kupiła swoją własną.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

Andy Cohen zapytał Richards w środę w programie „WWHL” o jej przemyślenia na temat Stanbury, której współtowarzysze z „RHODubai” nie mieli wspaniałego pierwszego wrażenia na temat wychowanki „Ladies of London”.

Czytaj również:  Chynna Phillips mówi, że małżeństwo z Billym Baldwinem było "prawdziwą walką" i przyznaje, że "rozstali się na 6 miesięcy"

„Caroline Stanbury miała problemy z niektórymi kobietami,” powiedział gospodarz Bravo, 54. „Chcemy wiedzieć, czy zgadzacie się z pierwszym wrażeniem Niny [Ali] na jej temat. Czy uważacie, że Caroline Stanbury jest stojąca w miejscu? Jesteś w Bravo od wielu lat. Czy miałaś z nią styczność? Znasz ją?”

Richards następnie podzieliła się, że „jedyne spotkanie”, które miała ze Stanbury zakończyło się pożyczeniem przez nią kurtki, po czym stwierdziła, „Nie dostałam jej z powrotem.”

Caroline Stanbury posing in a gold dress for
Stanbury gra w nowym programie Bravo „The Real Housewives of Dubai” po występie w „Ladies of London.”
Chris Haston/Bravo

Stanbury była ostatnio pod ostrzałem po tym, jak wiele jej koleżanek z obsady miało kilka bojowych słów dla gwiazdy rzeczywistości, w tym Lesa Milan twierdząca, że dobra przyjaciółka Stanbury, Ali, nazwała kiedyś Stanbury „ghetto”, „trashy” i „ratchet.”

Chanel Ayan, w międzyczasie, powiedziała, że czuje się jak Stanbury i jej mąż, Sergio Carrallo, brakuje chemii w ich małżeństwie, dodając, że wydaje się „bardziej jak wannabe, made-up chemia nad seksualną energią na ich stronach Instagram.”

„The Real Housewives of Dubai” emitowany jest w środy o 21:00 ET na Bravo.

Filed underbrawo, caroline stanbury, waśnie celebrytów, media społecznościowe celebrytów, kyle richards, prawdziwe gospodynie domowe, prawdziwe gospodynie z beverly hills, prawdziwe gospodynie z dubaju, gwiazdy rzeczywistości, zobacz, co się dzieje na żywo, 6/17/22