sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

CBS wycofuje finał sezonu „FBI” po strzelaninie w teksańskiej szkole podstawowej

CBS
Finał sezonu CBS „FBI” nie zostanie wyemitowany we wtorek wieczorem, ponieważ odcinek jest zbyt podobny do szkolnej strzelaniny w Uvalde w Teksasie. 18-latek o imieniu Salvador Ramos (wstawka, po prawej) rzekomo zastrzelił i zabił 14 dzieci i jednego nauczyciela w Robb Elementary School.CBS; Reuters

Finał sezonu dramatu CBS „FBI” nie zostanie wyemitowany we wtorek po tragicznej strzelaninie w szkole podstawowej w Teksasie.

Sieć podjęła decyzję o ściągnięciu bliższego sezonu 4 – zatytułowanego „Prodigal Son” – ponieważ bohaterowie pracują, aby zapobiec szkolnej strzelaninie. Odcinek miał być wyemitowany o 20:00 ET.

„Podczas gdy zespół bada sprawę śmiertelnego napadu, który przyniósł zabójcom zapas broni automatycznej, odkrywają, że jeden ze sprawców jest kolegą z klasy syna Jubala, który niechętnie współpracuje przy sprawie” – czytamy w oficjalnym streszczeniu odcinka.

Według TV Line, oficjalne konto serialu na Twitterze wciąż promowało odcinek, który „uderza zbyt blisko domu” dla bohatera serialu, Jubala, o godzinie 17:00 ET.

Od tego czasu tweet został usunięty.

CBS
Finał sezonu „FBI” zakłada, że bohaterowie pracują, by zapobiec szkolnej strzelaninie.
CBS
CBS
Odcinek „zbyt bliski domu” zostałby wyemitowany po tym, jak uzbrojony mężczyzna rzekomo otworzył ogień w teksańskiej szkole podstawowej, zabijając 14 uczniów i jednego nauczyciela.
CBS
CBS
W synopsisie odcinka czytamy: „Podczas gdy zespół bada sprawę śmiertelnego napadu, w wyniku którego zabójcy zdobyli broń automatyczną, odkrywają, że jeden ze sprawców jest kolegą z klasy syna Jubala, który niechętnie współpracuje przy sprawie.”
CBS

The outlet poinformował również, że CBS powtórzy odcinek „FBI” z 1 lutego w miejscu finału.

The Post skontaktował się z przedstawicielami serialu w celu uzyskania komentarza.

Decyzja o zorganizowaniu kontrowersyjnego odcinka przychodzi zaledwie kilka godzin po tym, jak 18-letni Salvador Ramos rzekomo zastrzelił i zabił co najmniej 14 dzieci i jednego nauczyciela w Robb Elementary School w Uvalde w Teksasie, powiedział Gov. Greg Abbott.

Ramos podobno również zastrzelił i zabił swoją babcię przed udaniem się do szkoły.

„Uważa się, że porzucił swój pojazd i wszedł do Robb Elementary w Uvalde z bronią ręczną, a także miał karabin, ale to jeszcze nie jest potwierdzone” Abbott powiedział reporterom na niepowiązanej konferencji prasowej w Abilene, dodając, że strzelec uczęszczał do Uvalde High School.

Czytaj również:  Andrew Shue i Marilee Fiebig odlatują razem z Nowego Jorku podczas rzadkiego nowego wypadu

Latest Posts

Nie przegap