6 lipca 2022 | 18:08

Cheryl Burke przyznała, że czuje się samotna pięć miesięcy po złożeniu pozwu o rozwód z aktorem Matthew Lawrence’em.

„Pod koniec dnia, wiesz, kiedy zamykam oczy i kładę się do łóżka, jest to rodzaj samotności”, przyznała w poniedziałkowym odcinku swojego podcastu „Burke In The Game.”

Profesjonalistka z „Tańca z gwiazdami” kontynuowała, „Nie miałabym nic przeciwko posiadaniu relacji tekstowej z kimś lub nawet po prostu kogoś do flirtowania.” Następnie dodała, że jest „otwarta na zdecydowanie rozpoczęcie randki, powoli, ale pewnie.”

Cheryl Burke
Cheryl Burke przyznała, że czuje się samotna i jest skłonna ponownie zacząć umawiać się na randki.
FilmMagic

38-latka ma jednak swoje wahania, jeśli chodzi o aplikacje randkowe takie jak Raya (gdzie wiele gwiazd szuka miłości). Niemniej jednak, powiedziała, że „to może być jedyny sposób”, ponieważ „nie jest tak łatwo poznać ludzi”

Ale to nie było jedyne wyznanie Burke’a w ostatnim czasie. W rzeczywistości miesiąc temu przyznała się, że nigdy nie doświadczyła orgazmu z seksu.

Burke jest niezdecydowana wobec aplikacji randkowych, ale wie, że to może być najłatwiejszy sposób na poznanie przyszłego partnera.
cherylburke/Instagram

„Nigdy tak naprawdę, chyba, nie miałam wcześniej orgazmu, jeśli chodzi o stosunek” – wyjaśniła w swoim podcaście przed wywiadem z „Possibilitarian/Life Coach” Cherie Healy.

Jednak dała jasno do zrozumienia, że nie „odbija się to na żadnym partnerze, z którym byłam. To odbija się tylko na mnie.”

Matthew Lawrence and Cheryl Burke hugging
Burke złożyła pozew o rozwód z aktorem Matthew Lawrence jeszcze w lutym.
FilmMagic

W lutym, Page Six poinformowało, że Burke złożyła pozew o rozwód z aktorem „Boy Meets World” i jako powód rozstania podała „różnice nie do pogodzenia”.

Jej złożenie stwierdziło również, że intercyza pary – która została złożona trzy dni przed ich ślubem w maju 2019 roku – jest w „pełnej mocy i skutku i jest w pełni wiążąca dla stron.”