poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Chłopak Halle Bailey, DDG, sugeruje urodziny nowonarodzonego syna, zapytany o dziecko nr 2

Chłopak Halle Bailey, DDG, zasugerował urodziny ich syna Halo, odpowiadając na pytanie fanów o dziecko nr 2.

Kiedy fan zapytał YouTubera na Snapchacie we wtorek, czy drugie dziecko jest już „w przygotowaniu” dla niego i piosenkarki „Do It”, DDG odpowiedział: „Nie, wierzę, że musisz na to poczekać sześć tygodni. Tak mi powiedziano.”

Raper „I’m Geekin” – urodzony jako Darryl Dwayne Granberry Jr – powiedział następnie, że uważa, że jest „za wcześnie” na dodanie kolejnego dziecka do ich rodziny.

„Nie chcę zbyt szybko rozdzielać uwagi. Chcę przynajmniej trochę poczekać – pozwolić mu teraz w pełni skupić na sobie uwagę” – dodał.

„Naszym całym światem jest teraz on, więc nie chcę mu tego odbierać … Chcę, żeby doświadczył tego przez kilka lat.”

Chłopak Halle Bailey, DDG, zasugerował urodziny ich syna Halo, gdy odpowiedział na pytanie fana o dziecko nr 2. Snapchat/DDG
Kiedy fan zapytał YouTubera na Snapchacie we wtorek, czy drugie dziecko jest już „w przygotowaniu” dla niego i piosenkarki „Do It”, DDG odpowiedział: „Nie, wierzę, że musisz na to poczekać sześć tygodni. Tak mi powiedziano” Snapchat/DDG

26-letni DDG zakończył swój film, mówiąc, że Halo może być jedynakiem, dodając, że to od „Pana Jezusa Chrystusa” zależy, czy on i 23-letnia Bailey będą mieli więcej dzieci.

Aktorka „Małej Syrenki” ogłosiła za pośrednictwem Instagrama 6 stycznia, że ona i DDG zostali rodzicami, potajemnie witając swojego chłopca o imieniu Halo.

„Mimo że mamy kilka dni w nowym roku, najwspanialszą rzeczą, jaką 2023 mógł dla mnie zrobić, było przyniesienie mi mojego syna… witaj na świecie mój halo 🥰👼🏽 ✨”, podpisała post, który zawierał zdjęcie jej i DDG trzymających małego za rękę.

Para ogłosiła 6 stycznia, że powitała na świecie swojego syna, Halo. Snapchat/@DDG
DDG powiedział, że niemowlę stało się jego „największym błogosławieństwem” DDG/YouTube

„Świat desperacko pragnie cię poznać 😉🤣♥️.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

DDG podzielił się również wiadomością na swoim Instagramie, pisząc, że Halo stało się jego „największym błogosławieństwem”

Ogłoszenia pary pojawiły się po miesiącach spekulacji, że Bailey spodziewa się dziecka.

Czytaj również:  Brenda Song i Macaulay Culkin potajemnie powitali drugie dziecko w zeszłym roku: raport
Gwiazda „Małej Syrenki” ukrywała swoją ciążę przed opinią publiczną. Getty Images

Plotki o ciąży zaczęły się nasilać po tym, jak piosenkarka „Angel” wzięła udział w gali MTV VMA 2023 w pomarańczowej, zwiewnej sukience, która doskonale ukrywała jej ciążowy brzuszek.

„Halle trzymała się z dala od różowego dywanu, aby nie zostać sfotografowaną, a kiedy była w środku, bardzo uważała na sposób, w jaki przytulała i komu je dawała”, powiedział ekskluzywnie Page Six we wrześniu.

Ani Bailey, ani DDG – którzy upublicznili swój romans w marcu 2022 roku – nie potwierdzili ciąży.

Bailey i DDG upublicznili swój romans w marcu 2022 roku. WireImage for Parkwood

Powiedziała jednak swoim fanom, aby „zostawili ją w spokoju” po tym, jak ktoś skomentował na Snapchacie w listopadzie, że ma „ciążowy nos”

„[Po co] martwisz się o mój nos? Zostawcie mnie do cholery w spokoju!” powiedziała wtedy.

W międzyczasie DDG opublikował sonogram w prima aprilis ubiegłego roku – ale nikt nie wierzył, że faktycznie zostanie tatą.

Latest Posts

Nie przegap