środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

Chris Brown twierdzi, że AMAs odwołało jego hołd dla Michaela Jacksona

Pokonaj to, Chris Brown.

Wokalista „Loyal” twierdzi, że ekipa odpowiedzialna za niedzielne American Music Awards w ostatniej chwili odwołała jego hołd dla Michaela Jacksona.

Raper „Look at Me Now” wziął na Instagrama w sobotę, aby przewietrzyć swoje skargi, publikując siedmiominutowy klip z prób, który pokazuje jego ekipę tancerek ćwiczących kilka poważnych ruchów.

Zaczynając od utworu „Under the Influence”, występ przechodzi do „Beat It” Jacksona, gdzie Brown i jego tancerki mogą być widziane jak ruszają się do mega hitu. Zawarli nawet niektóre z ikonicznych choreografii Jacksona w ich wykonaniu innych hitów, takich jak „Wanna Be Startin’ Somethin'”, „Billie Jean” i „Thriller”.

40 rocznica wydania albumu „Thriller” przypada w tym miesiącu. Przedstawiciele sieci ABC, która transmituje AMAs w niedzielę o 20:00 czasu wschodniego, nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Post o komentarz.

Michael Jackson
Brown miał rzekomo wykonać hołd dla Jacksona na tym, co byłoby prawie 40 rocznicą „Thrillera.”
Redferns

„U SERIOUS?” Brown, ubrany w zieloną, jedwabistą kreację, podpisał swój klip z próby, wraz z emoji twarzy.

„WOULDVE był występem ama, ale odwołali mnie z nieznanych powodów”, kontynuował 33-letni artysta w komentarzach.

Chris Brown
Kontrowersyjna przeszłość Browna mogła sprawić, że znalazł się w gorącej wodzie kąpany na AMAs.
Getty Images

Brown był porównywany do Jacksona w przeszłości, ale upiera się, że te porównania to „czapka”.

„Nie ma z nim rywalizacji”, powiedział Brown w wywiadzie dla Big Boy. „Hell no. Mam kapliczki tego człowieka wiszące w moim domu. Hell naw, nie jestem lepszy niż Michael Jackson.”

Fani szybko wzięli stronę piosenkarza w komentarzach na Instagramie, z ludźmi mówiącymi, że to „chore”, że został odwołany i wyrażającymi współczucie.

„Byłeś tak podekscytowany!” napisał Taylor Terry, który odbył trasę koncertową z Brownem. „Cały zespół na i poza podłogą był podekscytowany!!! Nigdy nie wyszedłem z próby nie mając dreszczy!”

Michael Jackson
Brown najwyraźniej wykonałby niektóre z największych hitów Jacksona jak „Beat It” i „Billie Jean.”
WireImage

„Fakt, że odwołali, a ty STILL pokazałeś nam ten AMAZING aperformance tylko pokazuje, jakim wielkim artystą jesteś” – zgodził się inny użytkownik. „To było ZŁOTO.”

Czytaj również:  Gia Giudice ujawnia, gdzie jest jej miejsce z Joe i Melissą Gorgą podczas rodzinnej waśni

„THIS LITERALLY WOULD’VEEN THE PERFORMANCE OF THE YEAR”, napisał ktoś inny.

Chris Brown instagram
Klip Browna na Instagramie pokazuje długi występ piosenkarza i hołd dla zmarłego Jacksona.
@chrisbrownofficial/Instagram

Twierdzenia Browna z AMA pojawiają się tydzień po publikacji fragmentów pamiętnika, którego autorem jest Aaron Carter. Zmarła gwiazda popu twierdzi, że miał niezręczne spotkanie w bieliźnie z Jacksonem jako nastolatek na jego Neverland Ranch. Sprzedaż pamiętnika Cartera została wstrzymana w tym tygodniu z powodu sprzeciwu bliskich mu osób. Jackson zmarł w 2009 roku.

Podczas gdy Brown nie jest pewny dlaczego AMAs rzekomo odwołało jego występ, jego kłopotliwa przeszłość może być winna. TMZ spekuluje, że jego dziesięcioletnie zatargi z gwiazdą R&B Rihanną mogą być powodem odrzucenia występu.

W 2009 roku Brown, który miał wtedy 19 lat, został aresztowany za uderzenie swojej byłej płomienicy, wtedy 20-letniej. Później przyznał się do winy pod jednym zarzutem napaści.

Michael Jackson
Brown twierdzi, że nie ma pojęcia dlaczego AMAs rzekomo skasowało jego hołd dla Jacksona.
Redferns

Od tamtej pory Brown nie schodził z nagłówków gazet. W zeszłym roku został oskarżony o uderzenie kobiety podczas kłótni w swoim domu w Los Angeles. Na początku tego roku został pozwany za rzekome odurzenie i zgwałcenie kobiety w Miami w 2020 r.

Próbując oczyścić swoje imię z napaści seksualnej, zwycięzca Grammy twierdził, że oskarżenia były „czapką”, mówiąc w historii na Instagramie, że skończył z ludźmi „przeciągającymi mnie przez błoto”.

Poszedł za zrzutami ekranu wiadomości między nim a jego oskarżycielem, które rzekomo pokazały, że próbowała dążyć do związku z piosenkarzem nawet po zgłoszonym incydencie.

Pomimo jego samozwańczej niewinności, A-listy, które przytulają się do Browna często otrzymują trochę flaku online.

Na początku tego roku, 26-letnia piosenkarka R&B Normani została zbesztana przez fanów za pojawienie się w teledysku Browna do utworu „WE (Warm Embrace)” W klipie można ją zobaczyć, jak szlifuje się z piosenkarzem, a nawet dzieli się pocałunkiem.

Chris Brown
A-liści, którzy pracowali z Brownem, pomimo jego burzliwej przeszłości, podnieśli pewne brwi.
Scott Dudelson

Fani Normani ruszyli na nią, krytykując młodą gwiazdę za kojarzenie się z Brownem.

Czytaj również:  Clayton Echard "zdegustowany" tym, jak został przedstawiony w "The Bachelor

„Idk why the new R&B girls feel the need to collaborate with him,” one user griped in a tweet, which spurred thousands of retweets at the time.

„Ella Mai, HER, Chlöe, teraz Normani. To rozczarowujące. Nie mogę nawet powiedzieć, że to rozumiem bc powtórzył swoje zachowanie wobec kobiet, wyrzuca kobiety darkskin z klubów, w których jest i robi tę samą piosenkę od 2012 roku.”

Latest Posts

Nie przegap