5 kwietnia 2023 r. |16:55

Rumer Willis już traktuje swoje dziecko z najdelikatniejszych tkanin.

Ciężarna aktorka „House Bunny” – która spodziewa się swojego pierwszego dziecka z chłopakiem Derekiem Richardem Thomasem – współpracuje z Naked Cashmere nad kolekcją na Dzień Matki i pozowała nago do kampanii zapowiadającej współpracę.

W jednym z seksownych ujęć, 34-letnia Willis pokazuje swój dziecięcy biust, pokrywając swoje ciało różnymi stylami dzianiny tej marki.

W innym ujęciu pozuje bez spodni w luźnym swetrze Naked Cashmere z miękkim kocem owiniętym wokół jej talii.

Na trzecim zdjęciu z kampanii, Willis ma na sobie dzianinowe spodnie i otwarty kardigan, ten ostatni bez koszuli.

Rumer Willis
Pokazała swój rosnący brzuszek w różnych dzianinach.
Naked Cashmere

Według informacji prasowej marki, współpraca gwiazdy z Naked Cashmere będzie trwała; będzie ona „kuratorem kolekcji kapsułowych dla matek i noworodków oraz współpracować przy przyszłych stylizacjach”.

Jej pierwsza kolekcja będzie zawierała kaszmirowe fasony „zaprojektowane na nowo dla nowoczesnej kobiety i mamy” oraz „wszechstronne i stylowe elementy, które zapewnią komfort i łatwość podczas i po ciąży.”

Rumer Willis
Na innym zdjęciu aktorka nosi kardigan bez koszuli.
Naked Cashmere

Willis potwierdziła swój związek z Thomasem, muzykiem, w listopadzie. W zeszłym miesiącu para świętowała z okazji baby shower, na którym pojawiła się lista gwiazd.

Wśród gości Willis była mama Demi Moore, macocha Emma Heming, influencerka Stephanie Shepherd i absolwentka „Tańca z gwiazdami” Peta Murgatroyd.

Thomas nawet zachęcał gości grając na pianinie podczas imprezy, chociaż ojciec przyszłej mamy, Bruce Willis, nie był w stanie uczestniczyć w wydarzeniu z powodu pogarszającej się demencji.

Rumer Willis baby bump and Derek Richard Thomas
Gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka w grudniu 2022 roku, krótko po potwierdzeniu swojego związku z Derekiem Richardem Thomasem.
Instagram/@rumerwillis

Więcej Page Six Style, które kochasz…

  • Kupuj nasze ekskluzywne towary
  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Style Edit”
  • Oglądaj naszą inspirowaną gwiazdami serię Style Trial

Niedługo potem jednak Rumer świętowała urodziny aktora „Die Hard”, publikując filmik pokazujący jej biust w niebieskiej sukience i przytulając się do taty wraz z rodziną.

Czytaj również:  Wnętrze wystawnego ślubu Sofii Richie i Elliota Grainge'a we Francji

Moore z pewnością będzie nosić kaszmirowe projekty swojej najstarszej córki, gdy po raz pierwszy zostanie babcią.

Aktorka „Ghost”, 60, podzieliła się zdjęciami z ogłoszenia ciąży Willis z podpisem „Entering my hot kooky unhinged grandma era.”